Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Formanka

Od pondělí do pátku vám zde nabízí kvalitní a cenově přívětivá obědová menu a po celý týden si hosté mohou vybrat z pestrého a obsáhlého jídelního lístku. Cílem restaurace je uspokojit chuťové buňky celého spektra návštěvníků, nicméně základ tvoří poctivá česká kuchyně, založená na kvalitních surovinách a méně tradičních recepturách. Ve Formance vás přivítá zcela zrekonstruovaný prostor restaurace, který citlivě spojuje moderní a příjemné prostředí s více jak stoletou tradicí. Pro kvalitu poskytovaných jídel byla kuchyně restaurace při revitalizaci v roce 2015 vybavena zcela novým gastrozařízením.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na obedovem menu, kuřecí steak i masové kuličky s rajskou omáčkou ve stylu "neurazi ani nenadchne", i ceny mírně vyšší. Přesto se sem da na oběd před nebo po návštěvě zoo zajít, gastronomické potěšení však nečekejte
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha, přišlo nás méně a měli jsme dokonale připravený stůl. Slečna byla velice příjemná. Pivo dobré. Polévka i salát taktéž. Jedinou vadou jsou dveře dost blízko stolům, takže když někdo otevře, dost jimi táhne. Ale jinak super. Rekonstrukce se povedla.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO