Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Formanka

Od pondělí do pátku vám zde nabízí kvalitní a cenově přívětivá obědová menu a po celý týden si hosté mohou vybrat z pestrého a obsáhlého jídelního lístku. Cílem restaurace je uspokojit chuťové buňky celého spektra návštěvníků, nicméně základ tvoří poctivá česká kuchyně, založená na kvalitních surovinách a méně tradičních recepturách. Ve Formance vás přivítá zcela zrekonstruovaný prostor restaurace, který citlivě spojuje moderní a příjemné prostředí s více jak stoletou tradicí. Pro kvalitu poskytovaných jídel byla kuchyně restaurace při revitalizaci v roce 2015 vybavena zcela novým gastrozařízením.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha, přišlo nás méně a měli jsme dokonale připravený stůl. Slečna byla velice příjemná. Pivo dobré. Polévka i salát taktéž. Jedinou vadou jsou dveře dost blízko stolům, takže když někdo otevře, dost jimi táhne. Ale jinak super. Rekonstrukce se povedla.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Formanka prošla rekonstrukcí. Bohužel útulná dřevěnka zmoderněla a výrazně se prosvětlila. Na druhou stranu kuchyně, to je úplně jiná liga. Z těžkého průměru ke hvězdám. Příjemné překvapení byla i obsluha.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO