Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Fontána

Restaurace nabízí výběr od klasických pokrmů přes lahodné speciality až po opravdové gurmánské menu. Zejména příprava steaků a bifteků je chloubou tohoto podniku. Nejlepší vína ze znojemské vinařské podoblasti nabízí vinotéka. Rovněž výběr ostatních nápojů, jak alkoholických, tak nealkoholických, je opravdu rozmanitý. Maminky uvítají dětský koutek plný hraček.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Fontána jsme zvolili pro rodinnou oslavu a profesionál připravil krásný salonek s výhledem do parku a po celou dobu se o nás pečlivě starali. Jídlo bylo vynikající včetně výborného vývaru. Doporučujeme! :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na to, jak krásná je to budova a v jakém je prostředí, tak uvnitř si člověk připadá jak v jakékoliv jiné průměrné restauraci - naprosto nevyužitý potenciál - škoda. Obsluha byla příjemná, jídlo dobré (rajská omáčka, těstoviny), ale ničím výjimečné. Co mi vadilo, byla mokrá sklenička, která mi kapala po stole - na druhou stranu ale lepší než špinavá asi :) Ničím mě restaurace ale neuchvátila a k další návštěvě se nechystám.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO