Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a penzion Florian

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsme zvolili jako firemní posezení na dobré doporučení restauraci Florian na výborný burger. Bohužel jsme byli velice zklamaní, burger nebyl chuťově špatný, ale čtyři hranolky jako příloha či nedodělané cibulové kroužky opravdu nebyli vhod. Navíc, servírování dle fotek opravdu nesedělo. Oproti vyfocenému burgeru na dřevěném táce s kornoutem přílohy jsme dostali "školní" tácky s kresleným hamburgerem. Jídlo nebylo ani na žádném ubrousku. Seděli jsme venku, jelikož dovnitř jsme se neodvážili vstoupit, protože to nepůsobilo jako restaurace nýbrž zakouřená pivnice. Z fotek musí mít restaurace i jinou hezčí místnost, kterou jsme ale nenašli. Z prostředí a servírovaného jídla jsem velice zklamaná. Vše však zachránila milá slečna. Restauraci však již nenavštívím a ani ji nedoporučuji.
Restaurace a penzion Florian
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na doporučení od kamarádky jsme se rozhodli vydat do penzionu na známý Burger víkend a rozhodně toho nelitujeme! Prostředí příjemné a obsluha velice milá, sice trochu nestíhala, ale to je pochopitelné při tolika lidech. Burger byl jeden z nejlepších, které jsem kdy jedla. Určitě se vrátíme; )
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super obsluha, super jidlo perfektni burgery
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace jsem zavítal vlastně náhodou. Dojel jsem do Ostravy z Prahy a pozval přátele na večeři. Florian byl jejich volbou a byla to dobrá volba! Dobře jsme se najedli, jídlo zapili ryze hořkým Radegastem, obsluha byla příjemná a tak nám nic nechybělo :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO