6 fotek

Restaurace a penzion Florian

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace a penzion Florian

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. K dispozici je krásná letní zahrádka a sál s kapacitou až 80 osob, kde máte možnost uspořádat svatbu, rodinnou oslavu, večírek a další akce. Samozřejmostí je parkoviště a Wi-Fi připojení. K dispozici jsou 3 (nekuřácké) apartmány rozdělené na 2 pokoje, které jsou 1 – 3 lůžkové.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Dnes jsme zvolili jako firemní posezení na dobré doporučení restauraci Florian na výborný burger. Bohužel jsme byli velice zklamaní, burger nebyl chuťově špatný, ale čtyři hranolky jako příloha či nedodělané cibulové kroužky opravdu nebyli vhod. Navíc, servírování dle fotek opravdu nesedělo. Oproti vyfocenému burgeru na dřevěném táce s kornoutem přílohy jsme dostali "školní" tácky s kresleným hamburgerem. Jídlo nebylo ani na žádném ubrousku. Seděli jsme venku, jelikož dovnitř jsme se neodvážili vstoupit, protože to nepůsobilo jako restaurace nýbrž zakouřená pivnice. Z fotek musí mít restaurace i jinou hezčí místnost, kterou jsme ale nenašli. Z prostředí a servírovaného jídla jsem velice zklamaná. Vše však zachránila milá slečna. Restauraci však již nenavštívím a ani ji nedoporučuji.

  • Restaurace a penzion Florian
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace