Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Florian

Můžete si vybrat z jídel českého regionu, která se pravidelně obměňují dle sezóny a aktuální nabídky surovin českých dodavatelů a farmářů z okolí. Zvláště pak vyzrálé hovězí maso z jílovského bio-eko chovu, na jehož úpravu a prodej tu v roce 2012 získali certifikát. Zpracovávají vždy celý hovězí kus, všechny jeho partie, pečením, pomalým dušením a grilováním na žhavém dřevěném uhlí. K dispozici je hlavní sál v prvním patře s krbem, galerií a kapacitou až 110 míst , restaurace v přízemí s krbem a celkovou kapacitou 80 míst a samostatný salónek s 18 místy. Možnost pořádat společenské a kulturní akce. V letním období otevřena zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zajímavý jídelní lístek, dobrý lístek, neberou karty, jen některé stravenky, psi mohou dovnitř, zajímavý interiér.
Restaurace Florian
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná restaurace přímo na náměstí kam to ale radši bez rezervace nezkoušejte. Jídlo super, prostředí velmi pěkné a obsluha příjemná a pohotová. Vřele DOPORUČUJI!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO