Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 50x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Na Flóře jsou 2 číšníci. Jeden je příjemný, druhý nemá o komunikaci zájem. Pokud mu chcete něco sdělit, musíte na něj pokřikovat. Dělá to dojem, jako by mu lezli lidé na nervy. Jídlo bylo dobré, pivo v pořádku. V domácí limonádě plavaly uschlé kousky máty. Snad budeme mít příště štěstí na druhou partu.
Restaurace Flora
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Po příchodu do restaurace jsme byli pro nedostatek místa usazeni do salonku. Zde jsme byli sami a to se nakonec ukázalo jako velká výhoda. Dobrého jídla jsme dostali velkou kopu. Jen obsluha mohla být o trochu rychlejší...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme se vypravili na steak ze slevomatu. Dobrý dojem z kvalitního jídla a ochotného personálu kazilo zakouřené prostředí, kdy nekuřácká polovina restaurace volně přechází v kuřáckou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha v pohodě, ale nezeptala se nás, jak chceme propéct steaky. Po tom, co jsme si dodatečně řekli, jak bychom je chtěli, bohužel stejně nebyly tak, jak bylo požadováno. Restauraci bohužel hodně shazuje kuřácké prostředí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Flora, je skvělé místo pro rande s vaší drahou polovičkou. Navštívili jsme ji již několikrát a pokaždé jsme spokojeni. Milý personál, příjemné prostředí, super jídlo. Několikrát jsme ochutnali Burgery a musím říct, že jsou jedny z nejlepších v Plzni. Určitě se sem zase rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po celou dobu milý a ochotný personál, i když jsme nedopatřením zvrhli a rozbili skleničku. Pán nám hned s ochotou vyměnil ubrus a ani nás nechtěl přetrhnout :) Burgery i pivo je tady vždycky skvělé. Už jenom chybí komplet nekuřácké prostředí a bude to naprostá paráda :)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Objednali jsme si burger. Maso bylo tvrdé jako podrážka, ani zbytek nic moc. Na jídlo jsme uplatnili voucher ze slevomatu. Už nikdy víc!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace mile překvapí interiérem, které by člověk dle vnějšího vzhledu nečekal, prostředí je velice příjemné. Kvalita jídla je na velice dobré úrovni. Restauraci lze doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO