Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Přehled hodnocení
79% celkově
78% personál
79% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 24x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme se vypravili na steak ze slevomatu. Dobrý dojem z kvalitního jídla a ochotného personálu kazilo zakouřené prostředí, kdy nekuřácká polovina restaurace volně přechází v kuřáckou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha v pohodě, ale nezeptala se nás, jak chceme propéct steaky. Po tom, co jsme si dodatečně řekli, jak bychom je chtěli, bohužel stejně nebyly tak, jak bylo požadováno. Restauraci bohužel hodně shazuje kuřácké prostředí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Flora, je skvělé místo pro rande s vaší drahou polovičkou. Navštívili jsme ji již několikrát a pokaždé jsme spokojeni. Milý personál, příjemné prostředí, super jídlo. Několikrát jsme ochutnali Burgery a musím říct, že jsou jedny z nejlepších v Plzni. Určitě se sem zase rádi vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po celou dobu milý a ochotný personál, i když jsme nedopatřením zvrhli a rozbili skleničku. Pán nám hned s ochotou vyměnil ubrus a ani nás nechtěl přetrhnout :) Burgery i pivo je tady vždycky skvělé. Už jenom chybí komplet nekuřácké prostředí a bude to naprostá paráda :)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Objednali jsme si burger. Maso bylo tvrdé jako podrážka, ani zbytek nic moc. Na jídlo jsme uplatnili voucher ze slevomatu. Už nikdy víc!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace mile překvapí interiérem, které by člověk dle vnějšího vzhledu nečekal, prostředí je velice příjemné. Kvalita jídla je na velice dobré úrovni. Restauraci lze doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsme byli již po několikáté. Měli jsme tatarák, který znovu nezklamal.Prostředí restaurace není ničím výjmečné a obsluha průměrná. Na tatarák si ale určitě zajdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, velká porce. Ceny spíše nižší v porovnání s konkurencí. Bylo nám dovoleno přijít do restaurace s pejskem (velkým!!). Pan číšník byl velmi milý, prostředí příjemné. Přijdeme zase!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednán voucher na hamburgery. Jídlo vynikající, obsluha velice milá a přátelská. Restaurace pěkně útulně zařízená. Jít posedět do této hospůdky je vždy pohodička.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Podnik vypadá moc dobře, měli jsme objednaný stůl, jinak bychom nepochodili. Jídlo jsme měli zamluvené, koupený voucher, takže s tím nebyl problém a bylo jako vždy výborné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO