Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 34x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Restaurace s širokým výběrem hlavně klasické české kuchyně. V příjemném prostředí je Vám k dispozici 70 míst v restauraci, 40 míst v sálu Barbarossa (laděném do středověkého stylu) a dalších 18 míst v malém salónku. Přeje-li počasí, mají tu pro Vás připravenou i klidnou květinovou terasu s 35 místy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsme byli již po několikáté. Měli jsme tatarák, který znovu nezklamal.Prostředí restaurace není ničím výjmečné a obsluha průměrná. Na tatarák si ale určitě zajdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, velká porce. Ceny spíše nižší v porovnání s konkurencí. Bylo nám dovoleno přijít do restaurace s pejskem (velkým!!). Pan číšník byl velmi milý, prostředí příjemné. Přijdeme zase!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednán voucher na hamburgery. Jídlo vynikající, obsluha velice milá a přátelská. Restaurace pěkně útulně zařízená. Jít posedět do této hospůdky je vždy pohodička.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO