Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Restaurace s širokým výběrem hlavně klasické české kuchyně. V příjemném prostředí je Vám k dispozici 70 míst v restauraci, 40 míst v sálu Barbarossa (laděném do středověkého stylu) a dalších 18 míst v malém salónku. Přeje-li počasí, mají tu pro Vás připravenou i klidnou květinovou terasu s 35 místy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je moc příjemná, rádi sem chodíme na hamburgery,tentokrát se kuchaři povedly vynikající. Číšník ochotný a milý, pro zpestření nám jezdil nad hlavami vláček,vše super
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vzhledem k počasí venku jsme ocenili, že v restauraci bylo teploučko. Kuřecí prsíčko s rajčaty chutnalo výtečně, steak jsem si řekla více propéct a byl akorát, uvnitř růžový. Skvěle jsme si pochutnali.
Restaurace Flora
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme užili voucher ze slevomatu na raut pro 8 lidí. Zklamalo mě to, že všechno jídlo přinesli na ráz, tudíž jsme půlku jídla jedli studenou. Obsluha tajemně moc nemluvila a moc příjemná nebyla. Jídlo bylo jinak dobré, ale žádný gurmánský zážitek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO