Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Restaurace s širokým výběrem hlavně klasické české kuchyně. V příjemném prostředí je Vám k dispozici 70 míst v restauraci, 40 míst v sálu Barbarossa (laděném do středověkého stylu) a dalších 18 míst v malém salónku. Přeje-li počasí, mají tu pro Vás připravenou i klidnou květinovou terasu s 35 místy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme se vypravili na steak ze slevomatu. Dobrý dojem z kvalitního jídla a ochotného personálu kazilo zakouřené prostředí, kdy nekuřácká polovina restaurace volně přechází v kuřáckou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha v pohodě, ale nezeptala se nás, jak chceme propéct steaky. Po tom, co jsme si dodatečně řekli, jak bychom je chtěli, bohužel stejně nebyly tak, jak bylo požadováno. Restauraci bohužel hodně shazuje kuřácké prostředí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Flora, je skvělé místo pro rande s vaší drahou polovičkou. Navštívili jsme ji již několikrát a pokaždé jsme spokojeni. Milý personál, příjemné prostředí, super jídlo. Několikrát jsme ochutnali Burgery a musím říct, že jsou jedny z nejlepších v Plzni. Určitě se sem zase rádi vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO