Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 49x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Flora

Restaurace s širokým výběrem hlavně klasické české kuchyně. V příjemném prostředí je Vám k dispozici 70 míst v restauraci, 40 míst v sálu Barbarossa (laděném do středověkého stylu) a dalších 18 míst v malém salónku. Přeje-li počasí, mají tu pro Vás připravenou i klidnou květinovou terasu s 35 místy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Na Flóře jsou 2 číšníci. Jeden je příjemný, druhý nemá o komunikaci zájem. Pokud mu chcete něco sdělit, musíte na něj pokřikovat. Dělá to dojem, jako by mu lezli lidé na nervy. Jídlo bylo dobré, pivo v pořádku. V domácí limonádě plavaly uschlé kousky máty. Snad budeme mít příště štěstí na druhou partu.
Restaurace Flora
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Po příchodu do restaurace jsme byli pro nedostatek místa usazeni do salonku. Zde jsme byli sami a to se nakonec ukázalo jako velká výhoda. Dobrého jídla jsme dostali velkou kopu. Jen obsluha mohla být o trochu rychlejší...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO