Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ferdinanda Hradec Králové

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace má příjemnou zahrádku u celkem rušné křižovatky, na jídlo jsme si přesedli dovnitř. Jídlo bylo chutné a bylo hotovo hodně. Personál ochotný. Interiér přecpaný blbostmi.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace temer v centru Hradce Kralove s tradicni ceskou kuchyni. Vynikajici tocene pivo Ferdinand ruzne stupnovitosti vcetne nealkoholickych a to i ochuceneho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Ferdinanda jsem byl po delší době a odcházel jsem spokojený - pohotová a příjemná obsluha, výborné jídlo a vynikající pivečko to vše za přijatelné ceny na to, že je to přímo v centru města.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
rezervace proběhla OK, obsluha milá, jídlo dobré, pivo chutné, jen si myslím, že při pátečním večeru, kdy je restaurace plná, by stálo za to navýšit personál obsluhy. Ve dvou je to docela zabíračka, ale i tak jsme byli z návštěvou spokojeni :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
do této restaurace jsme se vrátili po dost dlouhé době. prostředí je stále příjemné, posezení na zahrádce bylo OK nebýt nějakého zájezdu turistických seniorů, kteří si k nám nevychovaně bez jakéhokoliv zeptání, začali přisedávat a vůbec je netrápilo, že někoho ještě čekáme (pak že jsou mladí nevychovaní :-)) až jsme si museli přesednout k jinému stolu. Obsluha byla milá, příjemná, až na to, že na nás tak trochu zapomněli s objednávkou jídla a museli jsme se trochu připomenout (nemyslím si, že bylo plno), ale jinak s obsluhou nebyl problém, nikam jsme nespěchali (jako ti senioři), pivko chutné. Celkově bych návštěvu restaurace hodnotil průměrně, na stupnici od 1 do 5 tak za 3.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na zahrádce je i v parném dni krásně, stín. K pití zajímavé pivo Ferdinand. K pivu jsme měli chlebové hranolky s dipem. Dobré. Ideální místo, střed města. Restauraci doporučuji na odpolední pivo
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný personál, dobrá pochutina a vynikající pívečko FERDINAND, jelikož vyhledávám podniky, kde nečepují ty EUROSRAČKY, jako Staropramen, Gambrinus a podobná piva.Všem doporučuji. Radim
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace jsem zašla s partnerem na chlebové chipsy a pivo. Personál byl rychlý, pozorný, pivo dobré, jídlo vcelku taky. Návštěvu této restaurace všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s partnerkou, posezení na zahrádce bylo příjemné, pivo Ferdinand 11 dobře vychlazené a ošetřené. Celkově jsme byli spokojeni a návštěvu můžeme všem doporučit.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO