Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ferdinanda Hradec Králové

Restaurace Ferdinanda Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, hudbou, v letních měsících zahrádka ve dvoře. Můžete zde využít širokou nabídku vín a míchaných nápojů při posezení ve dvou i ve skupinách, pro které je připravený salonek s kapacitou 10 míst. Samozřejmostí je organizování svatebních hostin, firemních a soukromých oslav a večírků, zajištění stravování sportovním oddílům a organizacím. Dále nabízí zajištění cateringových služeb, rautů, recepcí, obchodních jednání a prezentací. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
rezervace proběhla OK, obsluha milá, jídlo dobré, pivo chutné, jen si myslím, že při pátečním večeru, kdy je restaurace plná, by stálo za to navýšit personál obsluhy. Ve dvou je to docela zabíračka, ale i tak jsme byli z návštěvou spokojeni :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
do této restaurace jsme se vrátili po dost dlouhé době. prostředí je stále příjemné, posezení na zahrádce bylo OK nebýt nějakého zájezdu turistických seniorů, kteří si k nám nevychovaně bez jakéhokoliv zeptání, začali přisedávat a vůbec je netrápilo, že někoho ještě čekáme (pak že jsou mladí nevychovaní :-)) až jsme si museli přesednout k jinému stolu. Obsluha byla milá, příjemná, až na to, že na nás tak trochu zapomněli s objednávkou jídla a museli jsme se trochu připomenout (nemyslím si, že bylo plno), ale jinak s obsluhou nebyl problém, nikam jsme nespěchali (jako ti senioři), pivko chutné. Celkově bych návštěvu restaurace hodnotil průměrně, na stupnici od 1 do 5 tak za 3.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO