Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ferdinanda Hradec Králové

Restaurace Ferdinanda Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, hudbou, v letních měsících zahrádka ve dvoře. Můžete zde využít širokou nabídku vín a míchaných nápojů při posezení ve dvou i ve skupinách, pro které je připravený salonek s kapacitou 10 míst. Samozřejmostí je organizování svatebních hostin, firemních a soukromých oslav a večírků, zajištění stravování sportovním oddílům a organizacím. Dále nabízí zajištění cateringových služeb, rautů, recepcí, obchodních jednání a prezentací. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace temer v centru Hradce Kralove s tradicni ceskou kuchyni. Vynikajici tocene pivo Ferdinand ruzne stupnovitosti vcetne nealkoholickych a to i ochuceneho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Ferdinanda jsem byl po delší době a odcházel jsem spokojený - pohotová a příjemná obsluha, výborné jídlo a vynikající pivečko to vše za přijatelné ceny na to, že je to přímo v centru města.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
rezervace proběhla OK, obsluha milá, jídlo dobré, pivo chutné, jen si myslím, že při pátečním večeru, kdy je restaurace plná, by stálo za to navýšit personál obsluhy. Ve dvou je to docela zabíračka, ale i tak jsme byli z návštěvou spokojeni :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO