Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ferdinanda Hradec Králové

Restaurace Ferdinanda Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, hudbou, v letních měsících zahrádka ve dvoře. Můžete zde využít širokou nabídku vín a míchaných nápojů při posezení ve dvou i ve skupinách, pro které je připravený salonek s kapacitou 10 míst. Samozřejmostí je organizování svatebních hostin, firemních a soukromých oslav a večírků, zajištění stravování sportovním oddílům a organizacím. Dále nabízí zajištění cateringových služeb, rautů, recepcí, obchodních jednání a prezentací. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace má příjemnou zahrádku u celkem rušné křižovatky, na jídlo jsme si přesedli dovnitř. Jídlo bylo chutné a bylo hotovo hodně. Personál ochotný. Interiér přecpaný blbostmi.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace temer v centru Hradce Kralove s tradicni ceskou kuchyni. Vynikajici tocene pivo Ferdinand ruzne stupnovitosti vcetne nealkoholickych a to i ochuceneho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Ferdinanda jsem byl po delší době a odcházel jsem spokojený - pohotová a příjemná obsluha, výborné jídlo a vynikající pivečko to vše za přijatelné ceny na to, že je to přímo v centru města.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO