Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Felicita L´Originale

Již od roku 1917 se rodina po generace zabývá restaurační činností po celém světě. V roce 1997 byla zakoupena restaurace v Nepasicich a přestavěna do současné podoby. Svojí stylovostí se zařadila mezi nejvyhledávanější v Hradci Králové a jeho okolí. Příjemné prostředí si Vás ihned získá svojí osobitostí, výbornou italskou kuchyní a srdečností obsluhujícího personálu. Restaurace Felicita L´Originale Vám nabízí italskou a mezinárodní domácí kuchyni, se stále čerstvými a pečlivě vybranými surovinami. Sál vám nabízí útulné a vytříbené prostředí s 85 pohodlnými místy. V letních měsících je venkovní zahrada ideálním místem pro odpočinek a vychutnání si sezóních jídel.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Zašlá sláva této restaurace je dávno pryč. Předražené jídlo, moje bylo přesolené, a prostředí i personál se zastavil před mnoha lety. Restaurace byla skoro prázdná, i to o něčem svědčí. Proto nedoporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Za svých časů vyhlášená restaurace. Dnes dosti upadá. Nedávno se "proslavila" po celé republice přístupem k polovičním porcím pizzy. V kuřácké části restaurace je již po několikáté návštěvě stejný nepořádek. Interiér restaurace je stylový, ale na můj vkus dosti přeplácaný.
Restaurace Felicita L´Originale
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO