Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Felicita L´Originale

Již od roku 1917 se rodina po generace zabývá restaurační činností po celém světě.
V roce 1997 byla zakoupena restaurace v Nepasicich a přestavěna do současné podoby. Svojí stylovostí se zařadila mezi nejvyhledávanější v Hradci Králové a jeho okolí. Příjemné prostředí si Vás ihned získá svojí osobitostí, výbornou italskou kuchyní a srdečností obsluhujícího personálu.
Restaurace Felicita L´Originale Vám nabízí italskou a mezinárodní domácí kuchyni, se stále čerstvými a pečlivě vybranými surovinami.
Sál vám nabízí útulné a vytříbené prostředí s 85 pohodlnými místy. V letních měsících je venkovní zahrada ideálním místem pro odpočinek a vychutnání si sezóních jídel.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

V této dříve vyhlášené restauraci zřejmě platí, čím déle provozuji, tím hůře a tím méně si jich vážím. Po předchozí telefonické rezervaci a následné 120 km cestě se zahraničním hostem jsme se nestačili tentokráte divit. Nejenže jsme si nemohli vybrat stůl (v naprosto prázdné zahradě), ale na slušné požádání o misku vody pro psa nám čišník odsekl, že voda je na záchodě a on obsluhuje lidi nikoliv psy. Samozřejmě, že jsme se na toto jednání zvedli. U dveří nás zatihl majitel restaurantu (zřejmě otec), kterému si mladík šel stěžovat, co že jsme to po něm nehorázného požadovali, a naprosto neadekvátním způsobem začal vyhrožovat a křičet, ať okamžitě vypadneme. Bez komentáře, byli jsme již na odchodné, jsme jeho přání vyplnili. Podotýkám, že jsem ve Felicitě absolvoval minimálně 10 návštěv s různými obchodními partnery a přáteli. Jednání se rok od roku horšilo, ale toto bylo jako z nejhoršího snu. NEVER MORE podobné způsoby a chování vůči hostům patří na jiné kontinenty a rozhodně ne do Čech. Jídlo jsem tentokráte nemám možnost hodnotit, ale předposlední návštěva mi zásadní zlepšení kvality rovněž neprokázala. Tehdy jsem se domníval, že jde o ojedinělé pochybení a proto jsem ani nekomentoval. Naštěstí v blízkém Hradci Králové je dostatek příjmených restaurací s ochotným personálem, který nemá problém přinést misku vody.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba