Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Expedice

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí i obsluha. Byli jsme zde kolem poledne, takže jsme mohli vyzkoušet hotovky. Všechna jídla která jsme měli (sekaná s dušenou kapustou, hovězí krk na slanině, čočka i hanácká kulajda) byla velmi dobrá, poctivě přichystaná. Z restaurací, které jsme ve Šternberku a okolí vyzkoušeli, je tato určitě o třídu lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní výlet do Muzea času byla završena velmi vyvedeným obědem v perfektní restauraci. Vše hezky vyváženo, příjemné prostředí, milá a rychlá obsluha a chutné jídlo. Zejména ty lívance byly super. Všem nám tady chutnala a vřele doporučuji. obsluha,
Restaurace Expedice
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tak tady jsme si opravdu pochutnali. Jídlo už od pohledu vypadalo profesionálně a chutnalo naprosto skvěle. Čerstvé pečivo bez éček jako předkrm s bylinkovým máslem k tomu. Dala jsem si polévku a salát a moc jsem si pochutnala. Obsluha byla velmi milá a moc hodná, avšak zrovna asi měli nějaký šrumec a byla tedy plná zmatku a nestíhala, proto bohužel méně hvězdiček. Avšak rádi sem zavítáme znovu a dáme příležitost k vylepšení hodnocení :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z restaurace jsme byli vsichni moc nadseni a jidlo bylo vynikajici, moc jsme si pochutnali. Personal by velmi mily a ochotny, a tak trochu hanacky, coz prispivalo k atmosfere :) Doporucuji :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO