Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Expedice

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při našem týdenním pobytu ve Šternberku jsme sem zašli na oběd několikrát a vždy jsme byli spokojeni. Obsluha milá, jídlo výborné a ceny mírné. A ani v plné restauraci jsme nikdy dlouho nečekali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je to jedno z lepších míst, kde se ve Šternberku najíst nebo jen tak posedět na kávě. Jídla byla vždy moc dobrá i zajímavá, nebojí se experimentovat, což je dobře.:)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace příjemná. Trochu složitější ji bylo ovšem najít. Obsluha průměrná, mohla by být příjemnější. Co se týká jídla, tak určitě patří k lepšímu průměru. Polévka zelňačka velmi dobrá. Hovězí žebra tak úžasná ovšem nebyla. V menu napsáno, že jsou naložené v medu a javorovém sirupu, bohužel po sladké chuti jsem pátral marně. Mírně "kydnuté" na talíř bez nápadu. Zasloužily by si lepší prezentaci. Zapečené těstoviny s kuřetem po přinesení obsahovali i tučný sýr, který zde nebyl uveden. Chuťově to bylo ovšem docela dobré. Pokud restaurace zapracuje na pár detailech, bude těžké konkurovat.
Restaurace Expedice Restaurace Expedice Restaurace Expedice Restaurace Expedice
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí i obsluha. Byli jsme zde kolem poledne, takže jsme mohli vyzkoušet hotovky. Všechna jídla která jsme měli (sekaná s dušenou kapustou, hovězí krk na slanině, čočka i hanácká kulajda) byla velmi dobrá, poctivě přichystaná. Z restaurací, které jsme ve Šternberku a okolí vyzkoušeli, je tato určitě o třídu lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní výlet do Muzea času byla završena velmi vyvedeným obědem v perfektní restauraci. Vše hezky vyváženo, příjemné prostředí, milá a rychlá obsluha a chutné jídlo. Zejména ty lívance byly super. Všem nám tady chutnala a vřele doporučuji. obsluha,
Restaurace Expedice
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tak tady jsme si opravdu pochutnali. Jídlo už od pohledu vypadalo profesionálně a chutnalo naprosto skvěle. Čerstvé pečivo bez éček jako předkrm s bylinkovým máslem k tomu. Dala jsem si polévku a salát a moc jsem si pochutnala. Obsluha byla velmi milá a moc hodná, avšak zrovna asi měli nějaký šrumec a byla tedy plná zmatku a nestíhala, proto bohužel méně hvězdiček. Avšak rádi sem zavítáme znovu a dáme příležitost k vylepšení hodnocení :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z restaurace jsme byli vsichni moc nadseni a jidlo bylo vynikajici, moc jsme si pochutnali. Personal by velmi mily a ochotny, a tak trochu hanacky, coz prispivalo k atmosfere :) Doporucuji :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO