Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0

Restaurace Expedice

Přehled hodnocení
90% celkově
79% personál
84% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace příjemná. Trochu složitější ji bylo ovšem najít. Obsluha průměrná, mohla by být příjemnější. Co se týká jídla, tak určitě patří k lepšímu průměru. Polévka zelňačka velmi dobrá. Hovězí žebra tak úžasná ovšem nebyla. V menu napsáno, že jsou naložené v medu a javorovém sirupu, bohužel po sladké chuti jsem pátral marně. Mírně "kydnuté" na talíř bez nápadu. Zasloužily by si lepší prezentaci. Zapečené těstoviny s kuřetem po přinesení obsahovali i tučný sýr, který zde nebyl uveden. Chuťově to bylo ovšem docela dobré. Pokud restaurace zapracuje na pár detailech, bude těžké konkurovat.
Restaurace Expedice Restaurace Expedice Restaurace Expedice Restaurace Expedice
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí i obsluha. Byli jsme zde kolem poledne, takže jsme mohli vyzkoušet hotovky. Všechna jídla která jsme měli (sekaná s dušenou kapustou, hovězí krk na slanině, čočka i hanácká kulajda) byla velmi dobrá, poctivě přichystaná. Z restaurací, které jsme ve Šternberku a okolí vyzkoušeli, je tato určitě o třídu lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní výlet do Muzea času byla završena velmi vyvedeným obědem v perfektní restauraci. Vše hezky vyváženo, příjemné prostředí, milá a rychlá obsluha a chutné jídlo. Zejména ty lívance byly super. Všem nám tady chutnala a vřele doporučuji. obsluha,
Restaurace Expedice
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tak tady jsme si opravdu pochutnali. Jídlo už od pohledu vypadalo profesionálně a chutnalo naprosto skvěle. Čerstvé pečivo bez éček jako předkrm s bylinkovým máslem k tomu. Dala jsem si polévku a salát a moc jsem si pochutnala. Obsluha byla velmi milá a moc hodná, avšak zrovna asi měli nějaký šrumec a byla tedy plná zmatku a nestíhala, proto bohužel méně hvězdiček. Avšak rádi sem zavítáme znovu a dáme příležitost k vylepšení hodnocení :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z restaurace jsme byli vsichni moc nadseni a jidlo bylo vynikajici, moc jsme si pochutnali. Personal by velmi mily a ochotny, a tak trochu hanacky, coz prispivalo k atmosfere :) Doporucuji :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO