Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Evropa

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Návštěvu bohužel hodnotím jako průměrnou – obsluha sice byla příjemná, ale během oběda nebylo možné objednat si z normálního jídelního menu, ale pouze z velmi zúženého výběru denní (polední) nabídky, kde v tento den byla zařazena samá těžká jídla (krkovice, guláš, atp.). Unfortunately, I have to rate this visit as average. The staff was OK but it was not possible to order from a regular menu, only from the daily specials which were limited to rather heavy meals that day (smoked scrag, goulash etc.)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci Evropa, jak se nově jmenuje, je velmi moderní a příjemné, vzdušné prostředí. Obsluhující jsou usměvaví a milí. Jídlo poledního menu za příjemné ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výtečná krmě i pitivo pivní, pozoruhodné, Trautenberg s brambory- vynikající, jakož i jiné.... nelze vše vyjmenovat, vždy se na poslední pondělí každého měsíce těíme na kásné posezení, napojení a- nakrmení...
Restaurace Evropa Restaurace Evropa Restaurace Evropa Restaurace Evropa Restaurace Evropa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO