Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií
Tyršova 1811/6, Praha 2, Praha
· Právě otevřeno (11:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Everyday

Restaurace Everyday je zaměřená především na staročeskou kuchyni. Restaurace je rozdělena do několika částí. Vstupní část atriová s pohledem na vinný sklípek a malý salonek pojme 14 osob. První část s barem má kapacitu 14 míst, následuje další část restaurace, která je rozdělena do dvou sekcí s kapacitou 26 míst. Větší salonek je zcela prostorově oddělen a je proto s oblibou využíván pro různé společenské firemní či rodinné akce. Kapacita je až 25 míst. Je zde instalováno promítací zařízení a je tedy možnost sledovat s přáteli a kamarády různé sportovní akce na velkém plátnu v uzavřené a oddělené místnosti.
 
Samozřejmostí pro hosty je připojení wi-fi. Kuchyně je zaměřená na klasická česká jídla a místní krajové pokrmy. Pro své hosty denně připravují nabídku hotových jídel. Stálý jídelní a minutkový lístek restaurace doplňují o speciální či sezónní jídla, které připravují z čerstvých a kvalitních potravin. Natočí Vám Krušovice Královská 12, černé, pšeničné nebo Plzeňský Prazdroj. Nezapomínají ani na speciální piva a na mezi hosty velmi oblíbené zelené pivo.
Milovníci vína si přijdou také na své. Vinný sklípek je zásoben produkty z rodinného vinařství Mádl z Velkých Bílovic.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno