Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Indická restaurace Namaskar

Nabízí zde neobvyklou a výtečnou kuchyni. Na své si přijdou zejména milovníci ostrých jídel, ale i vegetariáni, pro které je připravena pestrá nabídka bezmasých pokrmů, které jinde neochutnají. V restauraci je rozdělena kuřácká a nekuřácká místnost, proto je návštěva zde vhodná i pro rodiny s dětmi. Pro děti jsou na výběr různé omáčky jemné chuti a jako příloha se velmi dobře hodí některé druhy indických placek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylová kuchyně, pozorná obsluha. Na interiéru by se dalo něco vylepšit :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Před návštěvou restaurace jsem provedl rezervaci, která byla úspěšně potvrzena. Po příchodu jsem již spatřil stůl u okna s cedulkou označující rezervaci. Obsluha nás kontaktovala krátce po usazení, takže vše proběhlo hladce a bez čekání. Prostředí restaurace je útulné, vše je čisté a točená plzeň před obědem byla také dobrá. Pivo bylo osvěžující, čerstvé a luxusně natočené v absolutně čisté sklenici, takže parádně kroužkovalo. V zápětí nám obsluha přinesla jídlo. Jehněčí na kari bylo více než dobré, přítelkyni také její kuřecí chutnalo. Tuto restauraci mohu jen doporučit, ale dejte si pozor na ostrá jídla, zejména na kategorii Vindaloo. Tato jídla bych doporučil jen opravdovým gurmánům, protože pokud nejste na pikantní jídla zvyklí, nejspíše vám shoří ústa a vše v blízkosti 0,5 metru kolem. Jinak absolutní spokojenost a doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO