Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 28x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Evald

Příjemná restaurace spojená s kino-kavárnou, ze které si můžete odnést nápoje s sebou do kinosálu. V restauraci je oddělený salónek, ve kterém je možno uspořádat pohoštění formou rautu, popromoční hostinu, rodinné oslavy i přátelská setkání.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Byly jsme zde s kamarádkame velice spokojené. Bylo fajn, že jsme měly před kinem možnost trochu pokecat u kávičky. Jediné co to trochu kazilo, bylo kouření v restauraci.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moc se nám u Vás líbilo. Zvláště jsme s kamarádkou ocenily možnost zakoupení nápoje do kelímku sebou do kina. Při příští návštěvě kina k Vám určitě znovu zavítáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace ve středu města, kam mají všichni blízko. Kino v blízkosti umožňuje spojit gastronomicky zážitek s kulturním. V nabídce různé druhy mas, i něco pro vegetariány a zajímavá nabídka teplých nápojů a limonád. Personál velmi přátelsky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO