Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Euforie

V moderně řešených interiérech mají pro vás připraveno stolování pro 55 - 60 hostů. V letních měsících nabízejí též venkovní posezení na zahrádce s kapacitou 30 míst. Nabízejí výběr jídel z české a mezinárodní kuchyně v moderním pojetí gastronomie a k osvěžení velký výběr nealko nápojů tak i piva Lobkowicz Premium 12, Rychtář 11 a točené nealkoholické pivo Lobkowicz Premium. Pro zpestření nabídky se zeptejte obsluhy nebo jukněte na pípu, jaké pivo pro Vás tento měsíc připravili v rámci nabídky "Pivo měsíce". Díky své poloze a příjemnému prostředí je restaurace vhodná jak pro rodinné oslavy, svatební hostiny, stejně tak pro posezení u kávy nebo večeře ve dvou. Všechny prostory mají bezbariérový přístup. Je možné vzít s sebou Vaše domácí mazlíčky.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO