Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Eška

Restaurace nabízí nejen příjemné posezení a pestrý výběr pokrmů, ale také bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů..

 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restauraci jsme navštívili při cestě kolem, už při vstupu byl nepříjemný zápach, vlevo za sipkou restaurace se nacházel bar se zbytky jídel, několik stolu všelijak rozhazenych po okolí, na straně druhé zakuřená putyka kde byly na všech stolech reserve pro členy nějakého klubu, při vstupu na terasu a usazení se na polorozpadlych zidlich pozorujice okolní stoly kde lidi neměli co pít jsme to po čtvrt hodině vzdali a šli pryč.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v celku prijemna ale spis trochu hospodskeho razu. pivko dobre rychle donesene. ochorny personal dat pivo sebou natocit do pet lahve. jidlo prumerne kvality.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO