Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Erlebachova bouda

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohuzel jidlo bylo pro celou skupinu zklamanim a dvema lidem po nem bylo dokonce spatne. Burger byl spise rozemlety karbanatek. Je to skoda, protoze prostredi a vyhled je nadherny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Erlebachova bouda vypadá krásně zvenku, ale i zevnitř. Vaří tu opravdu výborně, čepují vlastní pivo Erlebach a výhled je tu opravdu skvostný! Rozhodně doporučuji k návštěvě!
Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už podruhé, poprvé jsme byli naprosto spokojeni. Personál restaurace je milý a usměvavý, nedostatkem však bylo, že po odnesení talířů od hlavního chodu se u nás nikdo 25 minut nezastavil, aby nám nabídl kávu/dezert. Prostředí s výhledem na hory skvělé, vkusný je i interiér. Nepříjemná byla poměrně nízká teplota uvnitř restaurace. Jídlo velmi kvalitní, byli jsme zcela spokojeni až na zázvorový čaj, kde bylo jen několik mini kostiček, které neměly šanci čaj ochutit. Za 65 Kč by určitě bylo dobré dát zázvor stranou, nebo se zeptat, jak silný ho zákazník chce, a podle toho množství upravit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Z restaurace Erlebachovy boudy je úžasný pohled na hřebeny Krkonoš. Personál profesionální a jíedlo - pečená kachní jatýrka přelitá omáčkou ze zeleného pepře, doplněná cibulovou marmeládou s domácí pletýnkou nemělo chybu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO