Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Erlebachova bouda

Komplex Erlebachových chat nabízí dvě zcela odlišné restaurace. Moderní s úžasným výhledem na hřebeny hor na Erlebachově boudě nebo tradiční stylovou na Josefově boudě. Restaurace Erlebachova bouda je ta modernější a pohled z jejich oken jistě uchvátí každého hosta. Když se k tomu přidá ještě kulinářský zážitek, bude to nezapomenutelné!!!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Erlebachova bouda vypadá krásně zvenku, ale i zevnitř. Vaří tu opravdu výborně, čepují vlastní pivo Erlebach a výhled je tu opravdu skvostný! Rozhodně doporučuji k návštěvě!
Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už podruhé, poprvé jsme byli naprosto spokojeni. Personál restaurace je milý a usměvavý, nedostatkem však bylo, že po odnesení talířů od hlavního chodu se u nás nikdo 25 minut nezastavil, aby nám nabídl kávu/dezert. Prostředí s výhledem na hory skvělé, vkusný je i interiér. Nepříjemná byla poměrně nízká teplota uvnitř restaurace. Jídlo velmi kvalitní, byli jsme zcela spokojeni až na zázvorový čaj, kde bylo jen několik mini kostiček, které neměly šanci čaj ochutit. Za 65 Kč by určitě bylo dobré dát zázvor stranou, nebo se zeptat, jak silný ho zákazník chce, a podle toho množství upravit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO