Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Erlebachova bouda

Komplex Erlebachových chat nabízí dvě zcela odlišné restaurace. Moderní s úžasným výhledem na hřebeny hor na Erlebachově boudě nebo tradiční stylovou na Josefově boudě. Restaurace Erlebachova bouda je ta modernější a pohled z jejich oken jistě uchvátí každého hosta. Když se k tomu přidá ještě kulinářský zážitek, bude to nezapomenutelné!!! Oběd či večeři můžete zapít pivem Erlebach - světlým spodně kvašeným ležákem, který pro Erlebašku vaří v pivovaru Konrad.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohuzel jidlo bylo pro celou skupinu zklamanim a dvema lidem po nem bylo dokonce spatne. Burger byl spise rozemlety karbanatek. Je to skoda, protoze prostredi a vyhled je nadherny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Erlebachova bouda vypadá krásně zvenku, ale i zevnitř. Vaří tu opravdu výborně, čepují vlastní pivo Erlebach a výhled je tu opravdu skvostný! Rozhodně doporučuji k návštěvě!
Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda Restaurace Erlebachova bouda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO