Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Éčko

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je prostorná, ale jednotlivé boxy jsou i docela útulné. Při příchodu byl již pro nás stůl prostřený. Hlavní chod - roláda s bramborovými rösti - byl výborný. Jsme jedlíci, nicméně porce byla opravdu pro obry. Dezert - cupcake - byl asi koupený a dozdobený šlehačkou, ale stačilo to. Personál pozorný. Určitě přijdeme znovu.
Restaurace Éčko
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla v úterý večer opět téměř prázdná. Nechápu, jak se může za těchto okolností uživit. Obsluha vzorná, jídlo i pití výborné. Je tu možnost bowlingu, ale tu jsme nevyužili.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla ve všední den večer téměř prázdná. Nevím z jakého důvodu, ale servis byl téměř perfektní. Jedno jídlo špičkové, v druhém případě trochu slabší (oschlé). Víno dobré, obsluha milá a ochotná. Vhodné na romantickou večeři ve dvou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO