6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Dymník

Restaurace: 70 míst + 10 míst v salonku, snídaně, obědy, večeře, tradiční česká i minutková kuchyně včetně jídel ze zvěřiny.
Taneční sál nabízí 198 míst, svatební hostiny, společenské večery, školící a vzdělávací akce, plesy, pivní slavnosti, firemní semináře.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

MPo příchodu do restaurace si nás nikdo ani nevšiml, lístky jsme si museli vzít sami od vedlejšího stolu. Po 25 minutách, kdy se obsluha neráčila nás ani pozdravit (ani se omluvit za nečinnost) jsme se zvedli a odešli. V tu chvíli servírka alibisticky přicházela a řekla, že jde zrovna za náma, že měla moc práce. Je pravda, že lidí bylo hodně, ale dvacetpět minut je dost na to, aby někdo aspoň přinesl lístek nebo nám oznámil, že obslouží hosty před námi a pak dorazí. Rozhodně nedoporučuji, pokud nechcete zbytečně ztrácet čas.. JÍDLO HODNOTÍM PRŮMĚRNĚ, PROTOŽE SE K NÁM ANI NEDOSTALO!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace