Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Dymník

Restaurace: 70 míst + 10 míst v salonku, snídaně, obědy, večeře, tradiční česká i minutková kuchyně včetně jídel ze zvěřiny. Taneční sál nabízí 198 míst, svatební hostiny, společenské večery, školící a vzdělávací akce, plesy, pivní slavnosti, firemní semináře.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace na zajímavém výletní místě blízko Rumburka. Jídlo průměrné za vyšší ceny. Obsluha solidní. Pokud se věku griluje a udí je to lepší a nabídka jídel je bohatší.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
MPo příchodu do restaurace si nás nikdo ani nevšiml, lístky jsme si museli vzít sami od vedlejšího stolu. Po 25 minutách, kdy se obsluha neráčila nás ani pozdravit (ani se omluvit za nečinnost) jsme se zvedli a odešli. V tu chvíli servírka alibisticky přicházela a řekla, že jde zrovna za náma, že měla moc práce. Je pravda, že lidí bylo hodně, ale dvacetpět minut je dost na to, aby někdo aspoň přinesl lístek nebo nám oznámil, že obslouží hosty před námi a pak dorazí. Rozhodně nedoporučuji, pokud nechcete zbytečně ztrácet čas.. JÍDLO HODNOTÍM PRŮMĚRNĚ, PROTOŽE SE K NÁM ANI NEDOSTALO!
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Po 10 minutách jsme si museli sami dojít pro jídelní lístek. Jídlo i pití jsme si vybrali a dalších 15 minut jsme marně čekali, jestli si nás někdo všimne. Všimli si nás až když jsme po skoro půl hodině odcházeli. U východu s tím, že k nám zrovna teď šli... Škoda.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO