Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Dymník

Restaurace: 70 míst + 10 míst v salonku, snídaně, obědy, večeře, tradiční česká i minutková kuchyně včetně jídel ze zvěřiny. Taneční sál nabízí 198 míst, svatební hostiny, společenské večery, školící a vzdělávací akce, plesy, pivní slavnosti, firemní semináře.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velice příjemná. Obří porce, jídlo nám chutnalo, ale není to nijaký mimořádný kulinářský zážitek Ceny 150-350,- porce. Prostřední útulné, dřevěná lovecká chata, krb. Na zimní návštěvu ideální.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vaší Restauraci Dymník jsme byli velice spokojeni jak dospěli tak také našim třem dětem velice chutnalo a upozorňuji na velice chutné a velké porce na našem talíři. Útulné prostředí malého salónku dodává obědu tu správnou sváteční atmosféru , kterou si vychutná celá rodina. S pozdravem a děkujeme celému personálu Restauraci Dymník. Eva Píšová s rodinou
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO