Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Dymník

Restaurace: 70 míst + 10 míst v salonku, snídaně, obědy, večeře, tradiční česká i minutková kuchyně včetně jídel ze zvěřiny.
Taneční sál nabízí 198 míst, svatební hostiny, společenské večery, školící a vzdělávací akce, plesy, pivní slavnosti, firemní semináře.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Téměř půl hodiny jsme čekali jestli si nás jeden ze tři číšníků všimne, poté jsme odešli. Na onom miniaturním plácku se mezitím obsluha otočila nesčetněkrát, především pokud hosté hovořili německy, měli prvotřídní servis, my se nedočkali ani pozdravu, natož nápojového lístku. NEDOPORUČUJI

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Restaurace na zajímavém výletní místě blízko Rumburka. Jídlo průměrné za vyšší ceny. Obsluha solidní. Pokud se věku griluje a udí je to lepší a nabídka jídel je bohatší.

Tomáš Jarolím
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

MPo příchodu do restaurace si nás nikdo ani nevšiml, lístky jsme si museli vzít sami od vedlejšího stolu. Po 25 minutách, kdy se obsluha neráčila nás ani pozdravit (ani se omluvit za nečinnost) jsme se zvedli a odešli. V tu chvíli servírka alibisticky přicházela a řekla, že jde zrovna za náma, že měla moc práce. Je pravda, že lidí bylo hodně, ale dvacetpět minut je dost na to, aby někdo aspoň přinesl lístek nebo nám oznámil, že obslouží hosty před námi a pak dorazí. Rozhodně nedoporučuji, pokud nechcete zbytečně ztrácet čas.. JÍDLO HODNOTÍM PRŮMĚRNĚ, PROTOŽE SE K NÁM ANI NEDOSTALO!

Viktor Matuna
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba