Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Duo

Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, polední menu od 85,-Kč včetně polévky nebo salátu od jedenácti do dvou hodin. Na přání hostů připraví pokrmy dle požadavků a snaží se vyhovět i nejnáročnějším chutím hostů. Restaurace je rozdělena na kuřáckou část v přízemí s barem a kapacitou 25 míst a s nekuřáckou s 60 místy v patře, kde se dá tento prostor rozdělit na menší nebo větší celky podle potřeb hostů. Patro je vhodné hlavně pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí a večírků, školení, nebo přednášek. K dispozici je také promítací plátno. Pro nejmenší hosty je připravený dětský koutek s hračkami a kreslící tabulí. Samozřejmostí je bohatá nabídka dezertů a zmrzlinových pohárů pro malé gurmány. Možnost posezení na venkovní zastřešené terase.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Servr má málo hvězdiček :-). Vše vynikající. Jídlo je i na pohled naprosto sthující, nabídka jídel velmi pestrá, jídla upraví i dle požadavku zákazníka. Slova jsou málo, prostě se tam vydejte :-).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Duo jsme vyrazili na Nový rok na pozdní oběd. Cesta z centra Karlových Varů byla zajímavá - projedete městem, vyjedete někam, kde to vypadá HROZNĚ (před Vámi se tyčí v jednu chvíli i teplovod, takže máte pocit, že jedete někam do průmyslové zóny) a pak přijedete na ulici, kde napravo jsou garáže či parkoviště a nalevo řada domů. Přijdete k restauraci, pořád žádná sláva....... a vstoupíte dovnitř. Vlevo bar, vpravo místnost a kuřácké čtyři stoly, v patře nekuřácký salónek a velký prostor. My si dali česnečku (exkluzivní) a jelení kýtu s brusinkami a k tomu americké brambory - porce jak hrom a i s přílohou za 200 Kč (počítám, že v centru Varů zhruba za dvojnásobek). Velmi vstřícný pan majitel i ostatní personál tomuto podniku dávají opravdu vše, cítili jsme se tak, jako bychom tady byli denními hosty. Takže jsme zůstali ještě na horké maliny. Zážitek nejen chuťový, ale i vizuální - kuchař (prý ten mladší, který si opravdu s vizuální stránkou vyhraje) se opravdu činil, talíř vypadal velmi zdobně a přitom to bylo nadmíru dobré. Pojedeme-li v blízké době do Varů (jako že se na jaře chystáme do okolí), určitě se do této restaurace vrátíme, protože stojí za to. Restaurace Duo nastavila vysoko laťku a další den jsme bohužel porovnávali a další podnik tím pádem dopadl dost chabě. Ale to už je jiný příběh...
Restaurace Duo Restaurace Duo
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO