Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
6 fotografií

Restaurace Krčma „U dwau Maryí“

Parkán č.p. 104, Český Krumlov
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Krčma „U dwau Maryí“

Krčma „U dwau Maryí“ je dobovou restaurací s nabídkou staročeských jídel. Nabízí zde masitá i bezmasá jídla, domácí pečivo, alkoholické i nealkoholické nápoje. 

Dům byl postaven obdobně jako ostatní domy v ulici v prostoru mezi dvěma hradbami - v parkánu, v jedné z mladších středověkých stavebních etap rozšiřování vnitřního města, jehož přirozeným jádrem bylo náměstí a okolo se rozrůstající zástavba v meandru řeky Vltavy. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  2

Horší jídlo jsme už dlouho nejedli. Bez chuti,fantazie, suché maso i knedlíky, vše smíchané s čerstvou zeleninou. Bohužel tyto podniky dělají české gastronomii špatné jméno. Nedoporučujeme. Ač jsme měli velký hlad, polovinu z jídla jsme dali našemu psovi. Rozhodně nedoporučujeme.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Vynikající jídlo, skvělý personál!

Miloš Dočekal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Nebylo moc kde sednout na oběd a osud nám žel bohu vetknul do cesty tento “pub”. Terasa se skvělým výhledem bylo jediné co bylo lze pozitivně hodnotit do chvíle než nám na stole přostálo cosi pod názvem Jihočeská hostina. Na jednom talíři studené stehno z králíka, 2 studené plátky uzenýho a kuřecí prso patrně. To vše doplněno mixem různých příloh jako okoralý bramborový knedlík s tvrdým okrajem, bramborák neutrální chuti a jáhlový mix se sýrem a mrazenou zeleninou. Ve středu bylo nastrouháno čerstvé zelí zalité kys.smetanou a doplněno dvěma měsíčky rajčete, dvěma plátky okurky a rozmrazeným hraskem. Celé to mělo charakter jakéhosi bizarního “salátu”. Nic tak děsného sem už dlouho nejed, měli jsme hlad. Tak jsme pouze obsluze oznámili, že toto jsme nečekali s z větší části to hladem dohnáni pozřeli.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba