Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Krčma „U dwau Maryí“

Krčma „U dwau Maryí“ je dobovou restaurací s nabídkou staročeských jídel. Nabízí zde masitá i bezmasá jídla, domácí pečivo, alkoholické i nealkoholické nápoje. 

Dům byl postaven obdobně jako ostatní domy v ulici v prostoru mezi dvěma hradbami - v parkánu, v jedné z mladších středověkých stavebních etap rozšiřování vnitřního města, jehož přirozeným jádrem bylo náměstí a okolo se rozrůstající zástavba v meandru řeky Vltavy. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Nebylo moc kde sednout na oběd a osud nám žel bohu vetknul do cesty tento “pub”. Terasa se skvělým výhledem bylo jediné co bylo lze pozitivně hodnotit do chvíle než nám na stole přostálo cosi pod názvem Jihočeská hostina. Na jednom talíři studené stehno z králíka, 2 studené plátky uzenýho a kuřecí prso patrně. To vše doplněno mixem různých příloh jako okoralý bramborový knedlík s tvrdým okrajem, bramborák neutrální chuti a jáhlový mix se sýrem a mrazenou zeleninou. Ve středu bylo nastrouháno čerstvé zelí zalité kys.smetanou a doplněno dvěma měsíčky rajčete, dvěma plátky okurky a rozmrazeným hraskem. Celé to mělo charakter jakéhosi bizarního “salátu”. Nic tak děsného sem už dlouho nejed, měli jsme hlad. Tak jsme pouze obsluze oznámili, že toto jsme nečekali s z větší části to hladem dohnáni pozřeli.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Velké zklamání úměrné velkému těšení. Jahelník s uzeným masem evidentně upečený dlouho dopředu a ohřívaný v mikrovlně, pečené kuře celkem OK, ale nic co by Vás srazilo do kolen, žahour - ze všech jídel asi nejlepší. Objednaná minerální voda - 2x perlivá, 2x neperlivá přišla na stůl již nalitá ve skleničkách, u neperlivé šlo jednoznačně o kohoutkovou vodu.

Eva Ptáčková
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  2

Že v Krumlově neumí vařit skoro nikde, to je fakt, ale tady neumí ani ohřívat. Obsluha nemastná, neslaná, prostředí vyšumělé stejně jako fanta rozlévaná týden z petky. Uzené bylo poměrně dobré, stejně tak kuřecí, jen bylo oboje studené. Jahelník je propadák ze závodní jídelny. Vše je poznamenané ohříváním v mikrovlnce. Pokud můžete, jděte jinam (ideálně do Budějovic :) Jediným pozitivem tak byla podstatná sleva po naší výtce, ale to už někdy zkažené odpoledne nezachrání.

 • Uživatelská fotka z Krčma „U dwau Maryí“
 • Uživatelská fotka z Krčma „U dwau Maryí“
qbic
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno