7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Dukát

Nabídka hotových i minutkových jídel a denních menu. K dispozici je letní zahrádka, pokerový stůl a projekce sportovních přenosů.
Zobrazit více
  • +1

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

Sem už opravdu nikdy. Prostředí je sice opravené, příjemné a útulné, to je ovšem vše. Šel jsem sem sice během oběda na jídlo, to ovšem nemohla číšnice vědět. Ihned, co jsem dosedl, přišla ke mně a položila přede mě polévku a bez řečí odešla. Chtěl jsem si objednat alespoň pití a dovědět se, co mají k menu nebo dostat alespoň jídelní lístek. Nic z toho se nestalo. Když přišla znovu, objednal jsem si kofolu a zeptal se, zda dostanu nějaký lístek nebo co mají vlastně k menu. Její odpověď: "Vy jste si to jako nepřečetl? Je to tam na zdi." Neobtěžovala se mi to ani sdělit. Musel jsem vstát od stolu a jít se přes celou restauraci podívat, co je napsáno na zdi a co mají jako menu. Ostatní jídla v nabídce. Na ty během poledne zapomeňte. Ty vám neudělají. Vrátil jsem se tedy ke stolu, začal jíst hrachovou polévku a čekal, až servírka opět přijde a já si budu moci objednat. Objednal jsem si Švej-ču-žou s jasmínovou rýží. Ale zpět k polévce. Hrachová polévka skoro jak z pytlíku. Dochucovadly polévka jen voněla. Bohužel to je tak vše. Klasická fádní, ničím nezajímavá. Ale pořád byla lepší, než dané hlavní jídlo. Rýže nedovařená a tvrdá, a dané švej-ču-žou? Kuchař by měl navštívit Asii, aby věděl, jak se takové jídlo připravuje. Bez všech chutí, jediné čeho tam bylo příliš, bylo zelí. Takže příště sem určitě ne. Navíc kvůli placení stát frontu u pokladny místo toho, aby obsluha došla ke stolu mi přijde taky hrozné.

  • Restaurace Dukát
  • Restaurace Dukát
  • Restaurace Dukát

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace