Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Družba

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velký výběr menu skládající se až ze šesti možností. K menu automaticky podávána voda s citronem. Výborné jídlo, příjemné prostředí. Bohužel v době obědového menu bývá často plno a obsluha takový nápor nestíhá.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Velký výběr posledního menu, které však není až tak pestré, jak by se na první pohled mohlo zdát. Voda v ceně menu. Ne příliš ochotná obsluha, která nebyla schopná změnit objednávku cca 10 vteřin po zadání...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dobré pivo z tanku, příjemné, moderní prostředí s malou zahrádkou na terase. Vstřícná a ochotná obsluha. Jedno z nejlepších míst kam jít v Hodoníně na pivo a jídlo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a pěkná restaurace na poměry Hodonína. Široká nabídka denního menu. Velmi dobré a kvalitní jídlo, čepované tankové pivo a příjemné prostředí. V současnosti rozhodně jedna z nejlepších restaurací v Hodoníně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO