Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Druhá kapitola

Restaurace "Druhá kapitola" je stylová restaurace nacházející se v prostorech penzionu RELAX HOUSE ve středu obce Rádlo(u kostela), kde můžete posedět v kuřácké restauraci nebo nekuřácké společenské místnosti spojenou s venkovní zahrádkou s obsluhou. Jsme zaměřeni na českou hotovkovou i minutkovou kuchyni. Čepujeme Budweiser Budvar 10°, Pardál 11° a nefiltrovaný Pardál 11° a k tomu si můžete vybrat něco z vinného lístku nebo něco ostřejšího z široce zásobeného baru. Nabízíme možnost uspořádání firemních večírků, rautů, svatebních hostin s možností ubytování. K ubytování lze využít vnitřní i venkovní bazén, whirpool, finskou a parní saunu, posilovnu, zahradu s pergolou a fotbalovým hřištěm a dětskými prolézačkami.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO