Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

4 fotografie
Ještědská, Liberec
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Hospoda Domov

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    4

Tuto restauraci jsem míval rád, ale její úroveň nyní opravdu nedosahuje standardu jako kdysi. Již předminulá návštěva byla na hraně a ta dnešní byla poslední hřebík do rakve. Popis dnešní návštěvy: Přijdete do restaurace, posadíte se, objednáte si pití, to je hbitě přineseno a po té co se napijete a objednáte si v podstatě nejdražší jídlo z jídelníčku se od obsluhy dozvíte že ,,nefunguje" terminál na karty. Protože už bylo objednáno, a já obzvláště dobře nedělně naladěn, dojel jsem (bez řečí) vybrat peníze ca 5 min autem. Poté jsme dostali hovězí vývar, který obdržíte sice pompézně zalévaný obsluhou na stole,ale kousky hovězího masa jsou tak kližkovité a tuhé, že některé raději necháte na talíři. Druhý chod, steak ze svíčkové, následoval záhy. Naše přání rozdělit přílohy půl na půl s manželkou (půl grilované zeleniny a půl šťouchaných brambor na oba talíře) bylo obsluhou zapomenuto. Číšník chtěl sice situaci napravit, ale již jsme to dále neřešili a těšili se na steaky. Steak ze svíčkové nám byl podán ve formě naprosto nepravidelné špičky svíčkové, ze které ani ten nejlepší kuchař zkrátka nemůže vykouzlit rovnoměrně propečený steak medium rare,jak bylo objednáno. Steak samozřejmě rovnoměrně propečený nebyl a stejně jako i ten druhý o něco lépe ukrojený, zhruba na úrovni rare až blue rare. Na svíčkovou navíc neobvykle tuhý, až téměř nepoživatelný. Na výtku k obsluze byla odpověď: ,,Hmm...". Jak jsem psal tato restaurace má s kvalitou služeb dle mých zkušeností delší dobu problémy a důrazně ji nedoporučuji. Poměr cena/výkon je zde katastrofální. Hnidopišské info, typu hrubě sprostých výrazů neustále se linoucích z rozhovoru z kuchyně jsem záměrně nechal až na konec.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba