Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

4 fotografie
Ještědská, Liberec
· Právě otevřeno (11:00 - 22:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Hospoda Domov

Znovu otevřená restaurace a nyní na Restu s rezervacemi.

Nechejte se hýčkat jejich rozmanitou tradiční českou kuchyní. Čerstvost a rozmanitá nabídka Vás přímo oslní. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Jejich božské dezerty a s láskou připravené dorty pro Vás připravují vždy z těch nejkvalitnějších surovin. Vychutnat si je můžete u dobré kávy. Zastavte se u nich na oběd či večeři! 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Tuto restauraci jsem míval rád, ale její úroveň nyní opravdu nedosahuje standardu jako kdysi. Již předminulá návštěva byla na hraně a ta dnešní byla poslední hřebík do rakve. Popis dnešní návštěvy: Přijdete do restaurace, posadíte se, objednáte si pití, to je hbitě přineseno a po té co se napijete a objednáte si v podstatě nejdražší jídlo z jídelníčku se od obsluhy dozvíte že ,,nefunguje" terminál na karty. Protože už bylo objednáno, a já obzvláště dobře nedělně naladěn, dojel jsem (bez řečí) vybrat peníze ca 5 min autem. Poté jsme dostali hovězí vývar, který obdržíte sice pompézně zalévaný obsluhou na stole,ale kousky hovězího masa jsou tak kližkovité a tuhé, že některé raději necháte na talíři. Druhý chod, steak ze svíčkové, následoval záhy. Naše přání rozdělit přílohy půl na půl s manželkou (půl grilované zeleniny a půl šťouchaných brambor na oba talíře) bylo obsluhou zapomenuto. Číšník chtěl sice situaci napravit, ale již jsme to dále neřešili a těšili se na steaky. Steak ze svíčkové nám byl podán ve formě naprosto nepravidelné špičky svíčkové, ze které ani ten nejlepší kuchař zkrátka nemůže vykouzlit rovnoměrně propečený steak medium rare,jak bylo objednáno. Steak samozřejmě rovnoměrně propečený nebyl a stejně jako i ten druhý o něco lépe ukrojený, zhruba na úrovni rare až blue rare. Na svíčkovou navíc neobvykle tuhý, až téměř nepoživatelný. Na výtku k obsluze byla odpověď: ,,Hmm...". Jak jsem psal tato restaurace má s kvalitou služeb dle mých zkušeností delší dobu problémy a důrazně ji nedoporučuji. Poměr cena/výkon je zde katastrofální. Hnidopišské info, typu hrubě sprostých výrazů neustále se linoucích z rozhovoru z kuchyně jsem záměrně nechal až na konec.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí hezké a útulné, avšak jídlo bylo takřka nepoživatelné. V prázdném podniku jsme čekali na oběd přes hodinu, všechno jídlo vysušené, domácí hranolky gumové, mastné. Za téměř 300,- za porci bych očekávala opravdu něco jiného. Nemohu doporučit.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Do této restaurace jsem léta jezdil rád. Dnešní návštěva byla katastrofální a už jsem nikdy nepřijedu. Špageti suché ohřívané! Svíčkovou jsem chtěl jednu porci pro děti rozdělili mi ji na 2 porce a platil bezmála 400 Kč. To by nebylo nejhorší. Maso suché a tvrdé děti ani já jsem je nesnědl. Knedliky vysušené. Kachna přesolená. Málo zelí. Za to všechno 3 jídla a voda 1,000 Kč. Dobre jsou taky ceny za nápoje. Domácí limonáda 189 Kč 1 litr. Atd. Suma sumárum. Katastrofa.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno