Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Domašínská Brána

Romantické prostředí této restaurace je dáno jejím umístěním v prostorách jedné ze tří novogotických vstupních bran do vlašimského zámeckého parku. Anglického park nabízí příjemnou procházku po obědě nebo před ním. V letních měsících se dá posedět na zahrádce s obsluhou, nejmladší hosté si mohou pohrát v dětském koutku s pískovištěm, klouzačkou, houpačkami. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem již navštívil v minulosti a znovu jsem byl spokojený! Telecí řízek, losos, siven i hovězí steak byli výborné tak jak se sluší a patří. Jen pozor - nelze platit kartou!
Restaurace Domašínská Brána
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází ve třech patrech příjemně členitého prostoru romantické věže, její venkovní část s hřištěm je přímo v zámeckém parku. Fajn obsluha, i když trochu zmatená. Jídelníček je dlouhý tak akorát. Jídla chutná, podávaná spíše moderním způsobem. Dobrá volba téměř pro každou příležitost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO