Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dolce Vita

Přehled hodnocení
96% celkově
95% personál
94% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace s velmi příjemnou atmosférou, s nádechem rodinné pohody ze strany obsluhujících. Je vidět, že pokrmy jsou připravované s nadšením a profesionálním přístupem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tu poprvé a měli velká očekávání, které byla naprosto překonána. Výborně zpracované maso a skvěle vyladěné suroviny. Stejně tak přílohy a dezert neměly chybu. K tomu příjemná, komunikativní a usměvavá obsluha. Moc jsme si pochutnali a rádi to zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo, perfektní obsluha. První, ale určitě ne poslední návštěva této restaurace. Rychlost a profesionalita obsluhy byla milým doplněním našeho očekávání kvalitní kuchyně.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Na pohled pekna restaurace s usmevavym personalem. Po doneseni piti nas personal informoval, ze na jidlo budeme cekat dalsich ctyricet minut, i kdyz bylo vic prazdnych nez plnych zidli. Pozitivni je, ze doporucili jinou restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově příjemný zážitek, výborné jídlo od předkrmu až po dezert s kávou, velmi ochotná obsluha a jako příjemná zahrádky na náměstí. Určitě se sem rád vrátím, ať už s rodinou v létě na snídani na terase nebo na romantickou večeři ve dvou.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace DolceVita okupuje přízemní prostory rohového domu v centru města, v němž sídlí zlínský Magistrát. Dalo by se říct, že lepší polohu si snad její majitel ani nemohl přát. Také květinová zahrádka na náměstí je terno, které jim ostatní podniky v okolí mohou jen tiše závidět. Však je také teď v létě v plné permanenci a vytíží servírky natolik, že se mě ujímá sám pan majitel a stará se o mě celý večer jako o vlastního. Jeho osobní, bezprostřední, uvolněný a současně profesionální přístup je něco, co povyšuje mou návštěvu v tomto podniku na nevšední zážitek. Své večerní menu začínám vínem. Vybírám bílé přívlastkové Chardonnay, ročník 2015 z mutěnického vinařského domu Vydařilý. Velmi jemná ovocná vůně se snoubí s extraktivní svěží chutí. V horkém letním podvečeru je to myslím výborná volba. To už mi ale na stole přistává mozzarella di Bufala s restovanou pancettou a bylinkovou bagetkou. Hutný rozehřátý sýr v kombinaci s výraznou slaninou snad ani nemůže zklamat. Čerstvá bazalka pak korunuje dílo a mé chuťové pohárky pějí ódu na radost. Snad jediné, s čím zápasím, je uložení dezertního talíře na servírovací plato. Toto provedení totiž funguje jako kolotoč a za jeho zvládnutí by měli rozdávat odznak zručnosti. Hody pokračují na grilu připravovanými filety z candáta, doplněnými pečeným chřestem v lupínku slaniny, kterážto kombinace je přelitá česnekovou redukcí. K tomu mám tradiční vařené brambory. Je to jednoduché, výborně připravené a návykové. Není potřeba velkých kouzel, aby jídlo bavilo a člověk si ho užil od prvního do posledního sousta. Chválím, klaním se a smekám a už se těším na pošírovanou hrušku s redukcí z portského vína a s vanilkovou zmrzlinou. A ani tento závěrečný chod nezůstává za ostatními nijak pozadu. Delikátní kombinace vytváří harmonický celek, který není kdovíjak sladký, ale přesně naplňuje mou představu povedeného dezertu. A podobné je to i s kávou od Tonina Lamborghiniho nebo digestivem na rozloučenou, jehož úlohu vzal na sebe hebký Hennessy Fine Cognac. Návštěva restaurantu DolceVita se povedla. Odnáším si skvělý gastronomický zážitek a doufám v nějaké stejně skvělé „příště…“
Restaurace Dolce Vita Restaurace Dolce Vita Restaurace Dolce Vita Restaurace Dolce Vita
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Polední obídek s přáteli na nádherné zahrádce. obsluha příjemná, široký výběr poledního menu které bylo opravdu chutné. Je to nejkrásnější zahrádka ve Zlíně. doporučuji Martina Praha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obchodní jednání s obědem na salonku restaurace. jídlo i servis na dobré úrovni. prostředí pro obchodní schůzku naprosto ideální. Určitě využiji služeb i příště. Dana Brno
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, dobrá obsluha, velký výběr salátů a ryb. Oslava narozenin se vydařila a příští rok určitě zde budeme zas oslavovat. Děti zaujalo náměstí a kašna.
Zobrazit reakci restaurace
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO