Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dolce Vita

Restaurace ležící přímo na náměstí Míru ve Zlíně každého okouzlí nejen italskou kuchyní známou vysokou kvalitou, ale také zajímavým a stylovým interiérem podniku. Za příznivého počasí lze načerpat energii na letní terase u pravé italské kávy.Otevírací doba restaurace je odlišná v letním a zimním období. Během letního období je restaurace otevřena v PÁ od 7:00 do 22:00, v SO od 11:00-21:00 a v NE od 11:00-18:00.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace s velmi příjemnou atmosférou, s nádechem rodinné pohody ze strany obsluhujících. Je vidět, že pokrmy jsou připravované s nadšením a profesionálním přístupem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme tu poprvé a měli velká očekávání, které byla naprosto překonána. Výborně zpracované maso a skvěle vyladěné suroviny. Stejně tak přílohy a dezert neměly chybu. K tomu příjemná, komunikativní a usměvavá obsluha. Moc jsme si pochutnali a rádi to zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo, perfektní obsluha. První, ale určitě ne poslední návštěva této restaurace. Rychlost a profesionalita obsluhy byla milým doplněním našeho očekávání kvalitní kuchyně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO