Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Dolce Vita

Moderní italská restaurace Dolce Vita, která se nachází na ulici Čelakovského 505 v Hradci Králové. V nabídce naleznete velký výběr těstovin, saláty, dezerty, ale především mnoho druhů křupavé pizzy. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních a čerstvých surovin. Pořádají zde také firemní akce, meetingy, rauty, večírky, oslavy a party. Pokud máte zájem, postarají se Vám také o kompletní zajištění cateringu, DJ's, živé hudby nebo programových vystoupení.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné gnocchi se špenátem a kuřecím masem! Opravdová lahůdka :) Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha. Rozhodně doporučuji navštívit, pokud máte rádi italskou kuchyni :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejprve jsme nemohli vybrat, nic nevzbudilo velké chutě. Ale po nahlédnutí k sousedním stolům bychom snědli nejraději všechno. Oba standardní pokrmy denní nabídky vypadaly a hlavně chutnaly dobře, pizza ještě lépe. Ale to pivo... příště raději zase domácí čaj.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha milá a pozorná. Otázka, v jakém pořadí chceme předkrm/polévku "aby pán netrpěl hlady" nás dost pobavila. Stejně originální je salonek (vlastně největší místnost) skrytý za nenápadnými dveřmi. Jídlo nebylo špatné, ale polévka na mě zbytečně pepřená, těstoviny mastné a pálivé. Jen ten domácí ledový čaj skvělý jako vždy. Bývá to lepší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO