Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dobrá trefa

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo v příjemné restauraci na Žižkově. Byli jsme zde již po několikáté a zážitek byl ve všech případech stejně příjemný. Majitel nám slíbil, že při příští návštěvě nám prozradí svůj tajný recept na žebírka, tak jsme na to zvědaví :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, obzvláště žebírka. Velmi kladně také hodnotím obsluhu, která neměla problém protáhnout otevírací dobu, byla komunikativní a velmi příjemná. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tato restaurace nás neoslovila. Žebra byla sice chutně upravená, ale určitě ne masitá a poměrně malá porce. Kotleta byla libová, ale vysušená. Jediné v normě a zároveň dobré bylo pivo. Na zaplacení jsme docela dlouho čekali. Tuto restauraci již nenavštívíme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace na Žižkově, kde dobře vaří a točí slušné pivo. Tatarák, žebírka, řízečky i koleno dělají vynikající, obsluha je příjemná, celkově nemám, co bych vytknul.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha milá, jídlo bylo velmi dobré. Sice si na českou kuchyni moc nepotrpím, ale tataráček, žebírka, nebo koleno si jednou za čas s chutí dám a musím uznat, že tady měli vše skvěle dochucené.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO