Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dobrá trefa

Restaurace Vám nabízí velký výběr tradičních staročeských jídel servírovaných v rozpálených pekáčkách jako jsou žebra, kolena, křídla kachny, kanec nebo domácí jitrničk. Velká je i nabídka denních hotových jídel i menu od pondělí do pátku vždy mezi 10:30 až 14:30 hodinou. V restauraci na Vás čeká 100 míst k sezení a také salonek s TV projekcí pro minimálně 25 osob. Přijďte si sem u plzeňského pivečka zafandit a vychutnat si tu pravou atmosféru při sporotvních událostech jako jsou hokejové nebo fotbalové turnaje na naší širokoúhlé LCD televizi v přímém přenosu!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, obzvláště žebírka. Velmi kladně také hodnotím obsluhu, která neměla problém protáhnout otevírací dobu, byla komunikativní a velmi příjemná. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tato restaurace nás neoslovila. Žebra byla sice chutně upravená, ale určitě ne masitá a poměrně malá porce. Kotleta byla libová, ale vysušená. Jediné v normě a zároveň dobré bylo pivo. Na zaplacení jsme docela dlouho čekali. Tuto restauraci již nenavštívíme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace na Žižkově, kde dobře vaří a točí slušné pivo. Tatarák, žebírka, řízečky i koleno dělají vynikající, obsluha je příjemná, celkově nemám, co bych vytknul.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO