Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dobrá trefa

Restaurace vám nabízí velký výběr tradičních staročeských jídel servírovaných v rozpálených pekáčkách jako jsou žebra, kolena, křídla kachny, kanec nebo domácí jitrničky. Velká je i nabídka denních hotových jídel i menu od pondělí do pátku vždy mezi 11:00 až 15:00 hodinou. V restauraci na vás čeká 100 míst k sezení a také salonek s TV projekcí pro minimálně 25 osob. Přijďte si sem u plzeňského pivečka zafandit a vychutnat si tu pravou atmosféru při sportovních událostech jako jsou hokejové nebo fotbalové turnaje na širokoúhlé LCD televizi v přímém přenosu!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo v příjemné restauraci na Žižkově. Byli jsme zde již po několikáté a zážitek byl ve všech případech stejně příjemný. Majitel nám slíbil, že při příští návštěvě nám prozradí svůj tajný recept na žebírka, tak jsme na to zvědaví :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, obzvláště žebírka. Velmi kladně také hodnotím obsluhu, která neměla problém protáhnout otevírací dobu, byla komunikativní a velmi příjemná. Doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tato restaurace nás neoslovila. Žebra byla sice chutně upravená, ale určitě ne masitá a poměrně malá porce. Kotleta byla libová, ale vysušená. Jediné v normě a zároveň dobré bylo pivo. Na zaplacení jsme docela dlouho čekali. Tuto restauraci již nenavštívíme
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO