Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dobrá chvíle

Restaurace Dobrá Chvíle je vkusně a moderně vybavena. Zákazník se může usadit do nekuřácké restaurace, která je variabilně dělitelná na tři části s kapacitou od 15 do 90 osob nebo do kuřácké pivnice s kapacitou asi 35 osob. V letních měsících je zde rovněž možnost využít terasy s pohodovou hudbou. Podnik je vhodný pro maminky s dětmi, jsou zde k dispozici dětské židličky i místnost s přebalovacím pultem. Při rodinných oslavách obsluha ráda připraví dětský koutek, kde najdou děti spoustu zajímavých věcí k zabavení. Ve všední dny si zákazník může vybrat ze tří menu v rámci polední nabídky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé a byli jsme velmi spokojeni jak s kvalitou jídla, tak s ochotnou milou obsluhou. Nyní nám vyhovovalo i příjemné posezení venku a v neposlední řadě kladně hodnotíme i možnost parkování před restaurací.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v Neslovicích se projevila jako solidní podnik sdobrou koordinací obslužné čínnosti.Předností je parkování na velkém prostoru u vchodu do rstaurace. Objednali jsme si krkovičku nevyšší kvality.Mohu doporučit případným zájemcúm.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO