Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Dnister

Přehled hodnocení
78% celkově
80% personál
75% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemný personál, dobré jídlo i víno. Večer jsme si užili.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je zcela kuracka. Jen jedna mistnost. Vzhledem k tomu, ze tam nebylo moc lidi tak nam to nevadilo. Na jidle jsme si pochutnali a navstevu nekdy zopakujem.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Dnister nás nepřekvapila prostředím, ale jídly ukrajinské kuchyně a to velice příjemně. S minimálním počtem personálu na place i v kuchyni tu podávají mňamky např. vynikající vareniky s houbami, šašlik a jiné, které v takové kvalitě a za dobré ceny asi často v Praze nenajdete. S rychlostí obsluhy to je trochu horší, ale když je s kým u stolu povídat, rádi si i příště na nějakou spec. dobrotu počkáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení v restauraci s východoslovanských duchem. Moc dobré jídlo a velmi velká nabídka tradičních pokrmů. Vřele doporučuji návštěvu této restaurace v blízkosti historického centra Prahy :-)!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo je chutné a na podniku to nejlepší. Obsluha milá. Otevírací doba je v sobotu od 12 hod., ale oficiálně na webu uvedeno od 11 hod. Nelze platit kartou a v restauraci se v době podávání kouří, což je v dnešní době k nepochopení.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Prijemne prostredi, dobra obsluha, vynikajici jidlo! Zejmena doporucuji borsc a holoubci, to byla lahudka! Restaurace je pomerne v centre ale ceny jsou prijatelne.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bulharska restaurace s velkými výběrem jídla. V hodna i na oslavy. pořádají i taneční večery. Vino zrovna neměli. A obsluha po jidle byla pomalejší , ale to asi kuli te oslavě.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc me to překvapilo. Jídlo chutné a větší výběr jídel potěšil. Rada zajdu znova. Dali jsme si ukrajinský boršč a byl výborne ochuceny a dost horký. Hrála i hudba takže atmosféra jak v cizině
Restaurace Dnister Restaurace Dnister

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO