Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Dnister

Příjemná ukrajinská restaurace vašim jazýčkům nabídne neuvěřitelně dobrou a nezapomenutelnou chuť nové kuchyně. Restaurace Dnister se nachází cca 60 m od metra nebo tramvajové zastávky Palackého náměstí směrem ke Karlovu náměstí. V restauraci si můžete kromě skvělého jídla také zazpívat a zatančit v KARAOKE Show nebo se bavit s živou kapelou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Dnister nás nepřekvapila prostředím, ale jídly ukrajinské kuchyně a to velice příjemně. S minimálním počtem personálu na place i v kuchyni tu podávají mňamky např. vynikající vareniky s houbami, šašlik a jiné, které v takové kvalitě a za dobré ceny asi často v Praze nenajdete. S rychlostí obsluhy to je trochu horší, ale když je s kým u stolu povídat, rádi si i příště na nějakou spec. dobrotu počkáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné posezení v restauraci s východoslovanských duchem. Moc dobré jídlo a velmi velká nabídka tradičních pokrmů. Vřele doporučuji návštěvu této restaurace v blízkosti historického centra Prahy :-)!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo je chutné a na podniku to nejlepší. Obsluha milá. Otevírací doba je v sobotu od 12 hod., ale oficiálně na webu uvedeno od 11 hod. Nelze platit kartou a v restauraci se v době podávání kouří, což je v dnešní době k nepochopení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO