Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Divá Bára

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S restaurací jsme byli celkově spokojeni. Milý a ochotný personál, jídlo výborné. Tedy alespoň burgery které jsme si dali. Velmi zajímavé a útulné prostředí. Dobrý výběr piva. Restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodová restaurace,, kde je fajn obsluha, dobré jídlo a kvalitní pivo a moc rádi se sem s kamarády vracíme. Doporučujeme k návštěvě a rádi vás opět navštívíme.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostredi restaurace je uz asi 20 let uplne stejne, vcetne vybaveni. Daval jsem si z menicka kachnu a takhle spatnou jsem asi jeste v nikdy nikde nemel. Restauraci jsem navstivil asi po 5 letech.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Divá Bára poskytuje zajímavě členěný interiér. S milou a velmi rychlou obsluhou. Kvalita jídel je na velmi dobré úrovni ať již jdete na meníčko nebo vybíráte z jídelního lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naprostá spokojenost. Jídlo bylo velmi dobré, zvláště maso bylo skvěle naložené a měkké. Obsluha rychlá. Co víc si přát. Restauraci Divá Bára mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Restauraci jsem zašel na polední menu a byl jsem velmi spokojen. Restaurace byla velmi plná, proto jsem ocenil rezervaci. Obsluha byla velmi rychlá a příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přijemné místo na polední oběd. Velmi rychlý a ochotný personál. Polední menu na velmi dobré úrovni. Navštěvuji pravidelně a musím rizhodně doporučit. Přijďte a nebudete zklamáni
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO