Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Diana

Historická restaurace Diana se již od roku 1914 nachází na vrcholu Výšiny přátelství, hned vedle rozhledny, odkud se návštěvníkům nabízí nádherný výhled na Karlovy Vary a široké okolí.

V této stylové restauraci můžete ochutnat speciality na grilu či zvěřinové hody, a to jak na venkovní terase obklopeni lázeňským lesem, nebo v hlavním sálu s krbem. Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření povoleno pouze na venkovní terase. K dispozici Wi-Fi internetové připojení zdarma. 

Součástí restaurace je i unikátní motýlí dům (tropická zahrada s živými exotickými motýly), minizoo, velké dětské hřiště a nejznámější karlovarská rozhledna (vstup zdarma). Příjezd k restauraci doporučujeme lanovou dráhou se spodní stanicí vedle hotelu Pupp.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná restaurace, se skvělou atmosférou a historií, velký prostor, krb, už s vánoční výzdobou. Milý personál, dobré jídlo i pití, ceny trochu vyšší, ale ok.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO