Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Diana

Historická restaurace Diana se již od roku 1914 nachází na vrcholu Výšiny přátelství, hned vedle rozhledny, odkud se návštěvníkům nabízí nádherný výhled na Karlovy Vary a široké okolí.

V této stylové restauraci můžete ochutnat speciality na grilu či zvěřinové hody, a to jak na venkovní terase obklopeni lázeňským lesem, nebo v hlavním sálu s krbem. Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření povoleno pouze na venkovní terase. K dispozici Wi-Fi internetové připojení zdarma. 

Součástí restaurace je i unikátní motýlí dům (tropická zahrada s živými exotickými motýly), minizoo, velké dětské hřiště a nejznámější karlovarská rozhledna (vstup zdarma). Příjezd k restauraci doporučujeme lanovou dráhou se spodní stanicí vedle hotelu Pupp.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná restaurace, se skvělou atmosférou a historií, velký prostor, krb, už s vánoční výzdobou. Milý personál, dobré jídlo i pití, ceny trochu vyšší, ale ok.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO