Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 501x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Steak House Liberec

Přehled hodnocení
91% celkově
87% personál
85% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 293x
4 176x
3 18x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikajici jidlo, steaky pripravene dle objednavky - well done byl opravdu well done...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Podnik jsme navštívili za účelem oslavy narozenin. Rezervace byla v pořádku. Personál byl všímavý a bylo o nás tedy pěkně postaráno. Jídlo výborné, doporučuji hovězí roštěnou!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace doporučuji na večerní hodiny rezervaci, jelikož tam mají vždy nacpáno a není se čemu divit. Jako vždy skvělá obsluha a výborné jídlo. Vinaři si zde vyberou i z několika vín. Ceny jsou velice příznivé, takže v restauraci nenecháte majlant. Určitě všem doporučuji!! :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stejně jako minule bezchybný zážitek. Perfektní jídlo, obsluha, výborný flank steak, mně osobně moc chutná příloha - kukuřice. Škoda jen, že jsme si tentokrát nemohli dát zákusek od soukromé cukrářky - zmizely, než jsme dojedli. Vypadaly ale výborně.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Víno výborné, ale jídlo zklamalo, čekala jsem dobré jídlo, ale bylo hodně průměrné, objednala jsem si salat s kuřecími stakey a opecenymi brambory, nejdříve mi přinesli jiné jídlo, než jsem si objednala a poté studené kuřecí na hromadě neochucené zeleniny. Tomu opravdu neříkám salát. Žádný dresink žádná chuť. Bohužel čekala jsem vic.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem naprosto spokojený. Personál na profesionální úrovni. Jídlo po objednání bylo během 10 minut na stole, přitom v restauraci nebyl jediný volný stůl! Cenami jídel jsem byl velmi mile překvapen. Určitě se rád vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dneska opět výborný oběd, což už je ve Steak house pravidlem. Skvělá franktfurtská polévka společně s akorát propečeným řízkem z kuřecích prsou a s domácím bramborovým salátem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná obsluha, super prostředí, dobré ceny, jídlo nám moc chutnalo. Relativně velký výběr vín, spíše bílých, což mi osobně vyhovuje. Jedna z nejlepších restauraci na večere..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme již po druhé. O kvalitě podniku svědčí i to že je vždy skoro plno byť je na skoro zastrčeném místě a nikoliv na hlavní ulici. Obsluha rychlá, jídlo dobře vypadající na talíři i chutné. Cenově přijatelné můžeme vřele doporučit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO