Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 626x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Steak House Liberec

Steak House Liberec (původně Desperados) je moderní český hostinec vyhledávaný hlavně pro svou výbornou kuchyni. Zaměřuje se na pečená masa a grilované steaky. Ochutnáte tu ale i těstoviny, bramborové noky nebo rybí speciality.

Vedle stálého jídelního lístku je každý všední den k mání také speciální polední menu nabízející klasiky české kuchyně. Nabídku doplňují pečlivě chlazená plzeňská piva a vybrané druhy moravských i zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super mohu vřele doporučit
Restaurace Steak House Liberec Restaurace Steak House Liberec
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace opět nezklamala. Strávili jsme příjemný čas, jídlo bylo lákavě upravené a hlavně velmi dobré. Ceny v restauraci jsou dostupné, obsluhující usměvaví a ochotní, o úrovni Steak House určitě svědčí i velká návštěvnost již od odpoledních hodin. Doporučujeme!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Steak House je sázka na jistotu. Rychlá obsluha, široký výběr, skvěle upravená masa a pohodový personál. Bez rezervace už to sem ani neriskuji. Ani návštěva se psem tu není problém, takže rozhodně doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO