Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 769x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Steak House Liberec

Steak House Liberec (původně Desperados) je moderní český hostinec vyhledávaný hlavně pro svou výbornou kuchyni. Zaměřuje se na pečená masa a grilované steaky. Ochutnáte tu ale i těstoviny, bramborové noky nebo rybí speciality.

Vedle stálého jídelního lístku je každý všední den k mání také speciální polední menu nabízející klasiky české kuchyně. Nabídku doplňují pečlivě chlazená plzeňská piva a vybrané druhy moravských i zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak dneska to byla taková opravdu rychlá záležitost, během ani ne 30 minut jsem byl hotovej i s placením a to jsem s jídlem nikam nespěchal. Denní nabídka, vepřovej stejček, byl luxusní. Škoda že tu nemají točenou kofolu, nealko pivo není můj šálek čaje a alkohol za volant nepatří
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako obvykle si nemohu stěžovat, bylo to tu zase fajné. Jen jsem se opět musel smát, jak malé tady mají prkýnko na hajzlíku. Mísa OK, jenom to prkno je miniatura. Do restaurace ne moc vhodné, řekl bych.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace specializovaná na přípravu steaků všeho druhu, s hezkým interiérem. Obsluha byla spíše průměrná. Hovězí steaky dělají vynikající, losos byl na můj vkus zbytečně usušený. Podnik je přímo u MHD terminálu nebo lze parkovat v parkovišti pro obchodní dům. Ceny za jídlo jsou hodně příjemné. Lze platit kartou, navíc berou i stravenkovou kartu Sodexu na útratu do 500 Kč.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO