Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 671x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Steak House Liberec

Steak House Liberec (původně Desperados) je moderní český hostinec vyhledávaný hlavně pro svou výbornou kuchyni. Zaměřuje se na pečená masa a grilované steaky. Ochutnáte tu ale i těstoviny, bramborové noky nebo rybí speciality.

Vedle stálého jídelního lístku je každý všední den k mání také speciální polední menu nabízející klasiky české kuchyně. Nabídku doplňují pečlivě chlazená plzeňská piva a vybrané druhy moravských i zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Do Steak house Liberec chodíme velmi rádi. Vynikající úprava masa, které umí propéct přesně dle požadavků klienta :) Chodíme výhradně na steaky nebo na výborný tataráček. Doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se specializuje na steaky s různými omáčkami a mají na výběr také větší množství příloh. Steaky jsou velmi dobré, za rozumnou cenu. Piva mají na výběr klasické plzeňské. Restaurace je vcelku rozlehlá, tak nemá někdy obsluha přehled o prázdném nápoji a chvíli se tak čeká, ale není to nic zásadního.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme vybrali ku příležitosti oslavy narozenin s rodinou. Obsluha, prostředí i jídlo byli fantastické. Určitě se budeme vracet. Z toho co jsme ochutnali mohu doporučit gnochi, čerstvé těstoviny i steaky ;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO