Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Dělnický dům

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prijemna hospudka, idealni na patecni ci sobotni vecer. Dobre pivo, domaci pizza byla vyborna, ale byli jsme spokojeni i jidlem z nabidky, ktereho byla velka porce.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po více než roce a stále jistota vynikající domácí pizzy a piva Konrád, jak světlého, tak černého, dobře ošetřeného. Určitě ještě během pobytu v nedalekých lázních na nějakou tu ňamku zajdeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát pouze se studenou kuchyní (technické důvody) - na výběr jen utopenec, tlačenka a hermelín ... hermelín s kozím rohem byl k pivku docela fajn, úžasný chléb.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo výborné, obsluha byla velice milá a prostředí příjemné. Celkově hodnotím restauraci jako vynikající, splnila ve všech směrech naše očekávání a posezení zde bylo velice příjemné.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
... bych se neopakoval (pizza opět skvělá) - spíš obecně: výborná "druhá" večeře po lázeňské večeři v Libveredě, podávané ve "skvělých" 16:30, případně posezení u dobrého pivka ... Ač jiný podnik z okolí na Restu není, nevadí, tento je skvělý!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
... nedalo nám to a šli jsme okusit pizzu, je fakt domácí (tedy žádná "pravá italská" z mrazáku), křupavé těstíčko, bohatě sýrů - taková nám chutná nejvíc, ve dvou jsme jí sotva zdolali.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dělnický dům známe již asi 20 let, ještě z dob samoobslužné hospody IV. cenové skupiny (a již tehdy byla se svou kuchyní velmi dobrým podnikem v širokém okolí). Dnes je příjemnou místní hospůdkou, snažící se vyhovět jak místním (štamgastovský kotec a trošku rušící televize), tak rekreantům z okolí či lázeňským hostům z nedaleké Libverdy. Poměrně jednoduchý jídelní lístek nabízí klasické (a mnohde již nenabízené) hospodské předkrmy, několik běžných i několik "tajuplných" hlavních jídel, nějaký ten dezertík, asi 6 skutečně domácích (a pěkně vypadajících) pizz a asi největší pýchou budou hotovky, které jsme viděli u vedlejšího stolu, všechny porce jsou skutečně pro gurmány (žrouty) ale i svou kvalitou pro gourmety (alespoň v oblastním měřítku). Vedle standardní nabídky nápojů jsou zde chvályhodně na čepu dobrá lokální piva (Konrád, Svijany) za pouhých 40,-/litr. To už se málokde vidí. Pohodlné parkování, zahrádka, jídlo s sebou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO