Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotky

Hodnocení Restaurace Dělnický dům

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Dělnický dům známe již asi 20 let, ještě z dob samoobslužné hospody IV. cenové skupiny (a již tehdy byla se svou kuchyní velmi dobrým podnikem v širokém okolí). Dnes je příjemnou místní hospůdkou, snažící se vyhovět jak místním (štamgastovský kotec a trošku rušící televize), tak rekreantům z okolí či lázeňským hostům z nedaleké Libverdy. Poměrně jednoduchý jídelní lístek nabízí klasické (a mnohde již nenabízené) hospodské předkrmy, několik běžných i několik "tajuplných" hlavních jídel, nějaký ten dezertík, asi 6 skutečně domácích (a pěkně vypadajících) pizz a asi největší pýchou budou hotovky, které jsme viděli u vedlejšího stolu, všechny porce jsou skutečně pro gurmány (žrouty) ale i svou kvalitou pro gourmety (alespoň v oblastním měřítku). Vedle standardní nabídky nápojů jsou zde chvályhodně na čepu dobrá lokální piva (Konrád, Svijany) za pouhých 40,-/litr. To už se málokde vidí. Pohodlné parkování, zahrádka, jídlo s sebou.

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno