Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dělnický dům

Restaurace Dělnický dům se specializuje na typická česká jídla. Suroviny na jejich přípravu pečlivě vybírají především od místních chovatelů a pěstitelů. V letních měsících je otevřená zahrádka s možností grilování steaků, klobásek, čerstvých ryb, zeleniny a hub.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V Jihlavě jde o jediné plzeňské pivo v tanku, což pasuje restauraci na top příčku. Kvalita piva ale není stabilní, asi je to především kvůli tomu, že pivo nečepuje vždy proškolený personál. Nicméně je tu výborná kuchyně, která zejména v létě zvládne i speciality z čerstvých surovin.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Trošku lepší hospoda v centru Jihlavy. Docela přijemné prostředí, ale kuřácké. Což by mohlo někomu vadit, nevím jak přes poledne nebo po novele se to už nebude muset řešit. Jinak klasická hotová jídla za přijatelné peníze, pivo na lepší úrovni. Doporučuji nenáročným hostům
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO