Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Dělňák

Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, ale i nevšední speciality. Cyklistům je k dispozici zákaznická úschovna. Pro milovníky hudby a tance pořádají jednou měsíčně taneční večery s živou hudbou. V restauraci je dostupná WI-FI.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ti, kdož se vydají na túru do severní části Jizerských hor a chtějí se během pochodu posilnit, ať tak učiní v Novém Městě pod Smrkem v restauraci Dělňák. Určitě nebudou litovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po dlouhém váhání, zda pro opakovanou návštěvu v Novém Městě využít služeb Dělňáku nebo U všech andělů jsme zvolili Dělňák ... a smůla, chybička (kuchyně) se vloudila ... Dlužno dodat, že servírka se s ní dokázala velmi profesionálně vyrovnat. Jelikož jsme i minule byli náhodnými svědky obdobné reklamace (též profesionálně vyřešené), myslím, že tento podnik je nesporně kvalitní, ale musí více dbát na výstupy z kuchyně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Klasická restaurace na náměstí mile překvapila jak svou kuchyní (obzvlášť výborný čerstvý bramborový salát jak na Štědrý večer), poměrně pestrá nabídka jídel vč. základních "hotovek" i ve večerních hodinách, porce pro gurmány a skvělé pivo (zvlášť řezané Svijany, kde spojením poměrně hořkého Mázu s černou Kněžnou vznikne excelentní, dobře chutnající nápoj). Na první dojem možná trochu neútulně působí hlavní lokál, zajímavěji vypadá kuřácká část a "předpípí" ... a úplně exkluzivní jsou toalety! Jídlo s sebou, polední meníčka za velmi lidové ceny a automatická nabídka možnosti platby kartou určitě přitažlivost tohoto podniku ještě zvyšují.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO