Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Dačický

Tradiční staročeská restaurace Dačický v historickém centru Kutné Hory se pyšní původním dřevěným altánem z 19. století, krytou terasou a rozlehlou letní zahradou se stoletými lípami. Nabízí netradiční způsob servírování, ale i originální alchymistické speciality, například malinový dezert zdobený 23karátovým zlatem. Oblíbená je ochutnávka šesti točených piv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha milá a pozorná, pivo vynikající, jídlo dobré. Bohužel v kuřecích odřezkách podle receptu z roku 1581 byla navíc přimíchána hromada pažitky, kterou nesnáším. Jídlo jsem radši vyměnila s přítelem.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vyrazili jsme na výlet do Kutné Hory. Po prohlídce města a památek jsme sem zavítali na jídlo právě na základě recenzí a toho, že mají vlastní pivo, které je dobré. Jídlo mi moc chutnalo, bylo perfektní, rozhodně doporučuji.
Restaurace Dačický
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO