Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

35 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace D

Plně klimatizovaná třípatrová restaurace s venkovní terasou nacházející se v úplném centru Liberce v budově Domu kultury. Nabízíme pokrmy připravované z čerstvých a kvalitních suroviny české i zahraniční kuchyně našimi zkušenými kuchaři pod vedením šéfkuchaře Ladislava Kovače. Čepujeme Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel. Nabízíme jakostní i přívlastková vína z vinařství Modrý Hrozen. Italská vína z vinařství Castel Firmian a Borga. Disponujeme odděleným salókem s kapacitou 20-30 míst. Díky tomu, že jsme v samotném centru Liberce, vynikáme perfektní dostupností. K tomu abyste nás navštívili můžete využít, nedaleké parkoviště, autobusovou i tramvajovou MHD nebo pěší dostupnost od autobusu i vlaku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno