Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Corner

Rádi bychom vám představili naši restauraci. Restaurace Corner se nachází v městské části Černá Pole. Kromě pevného jídelního lístku nabízíme i denní a víkendové menu od 11.00 do 14.hod. Restaurace je vybavena samostatnými salonky a venkovní krytou zahrádkou. K posezení vám bude hrát příjemná hudba a věnovat se Vám příjemný personál. K dispozici je také Wi-Fi připojení. Vzhledem k omezenému počtu míst v restauraci doporučujeme včasnou rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Oslavila jsem zde narozeniny. Milá obsluha která vyšla ve všem vstříc. Mají luxusní pizzu, všichni si ji pochvalovali, že tak dobrou dlouho nejedli, tenoučke těsto a dostatek ingrediencí. Mají na výběr tři piva, panaky za dobrý ceny. Někomu by se zde nelíbilo kvůli prostředí, ale za nás doporučujeme. Je dobre, že se zde již nekouří.
Restaurace Corner Restaurace Corner
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Prostředí horší, spíše takové štamgastovske. Dali jsme si pizzu, mají velký výběr. Pizza výborná, opravdu nás překvapila, takže určitě ochutnejte, doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace zvenku nebudi moc dobrý dojem, ale nenechte se zmást. Pizzu dělají opravdu vynikající, moc jsme si pochutnali, na ní doporučuji zajít. Obsluha i pivo fajn.
Restaurace Corner Restaurace Corner Restaurace Corner
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO