Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Corner

Rádi bychom vám představili naši restauraci. Restaurace Corner se nachází v městské části Černá Pole. Kromě pevného jídelního lístku nabízíme i denní a víkendové menu od 11.00 do 14.hod. Restaurace je vybavena samostatnými salonky a venkovní krytou zahrádkou. K posezení vám bude hrát příjemná hudba a věnovat se Vám příjemný personál. K dispozici je také Wi-Fi připojení. Vzhledem k omezenému počtu míst v restauraci doporučujeme včasnou rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Prostředí horší, spíše takové štamgastovske. Dali jsme si pizzu, mají velký výběr. Pizza výborná, opravdu nás překvapila, takže určitě ochutnejte, doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace zvenku nebudi moc dobrý dojem, ale nenechte se zmást. Pizzu dělají opravdu vynikající, moc jsme si pochutnali, na ní doporučuji zajít. Obsluha i pivo fajn.
Restaurace Corner Restaurace Corner Restaurace Corner
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO