Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace - CLUB SLADOVNA

Paintball, tělocvična, bouldrová a horolezecká stěna, to vše může přilákat osobu tíhnoucí po adrenalinu, dobrodružství, fyzické námaze, uvolnění i zábavě. Každý z vyjmenovaných sportů má svá specifika a tudíž i okruh svých nadšenců. Co však všechny na první pohled rozdílné sportovce určitě spojí je útulné a přátelské zázemí místní restaurace, kam se zatoulá nejen vyčerpaný sportovec po namáhavém výkonu, ale i všichni ostatní, kteří dokážou ocenit tradiční českou kuchyni, chuť výborné kávy, vůni specialit i Ti, kteří se jen tak po práci zastaví, aby probrali každodenní starosti u sklenky vychlazeného piva. 

Restaurace Clubu Sladovna nabízí svým příznivcům příjemné posezení v tradiční české hospůdce, která je připravena uvítat každý den v týdnu až 100 hostů. Pocit z přátelského prostředí, spousty dobrot i výběr z těch nejlepších zákusků umocní dojem velkého krbu v zadní části místnosti, u něhož se může ohřát každý host především v zimních měsících. Ti, kteří se k nám přijdou především bavit, jistě ocení dlouhý bar ve vstupní části místnosti, kde mohou strávit nerušeně celý večer ve společnosti příjemné barmanky. V letních měsících je k dispozici terasa, která ráda uvítá každého znaveného turistu prahnoucího po sklence studeného piva či něčem k snědku. V případě kolektivních či firemních akcí nabízí Club Sladovna k dispozici konferenční místnost s kapacitou až 50 osob. Na přání klienta lze zrealizovat také obchodní oběd či večeři popř. stravování formou rautu a banketu. Jako doplňkový , odpočinkový nebo doprovodný program nabízí Club Sladovna jakoukoliv sportovní aktivitu z výše uvedené nabídky. U rodinných akcí lze upravit rozestavení stolů tak, aby vznikl taneční parket.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné majestátní prostředí restaurace v selskem stylu staré sladovny. Restaurace sice kuracka, ale se slušným odvetranim. Obsluha milá, vstřícná a rychlá. Jídlo naprosto fantastické, lákavé i na pohled, navíc za rozumné ceny. Těšíme se na další návštěvu :-)
Restaurace - CLUB SLADOVNA
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí obrovské budovy bývalé sladovny, velké parkoviště přímo před budovou, vnitřní zařízení v selském stylu. Rychlá a milá obsluha, jídlo, za které by se nemuseli stydět v luxusním hotelu, přitom ceny spíše nízké. Jedná se sice o restauraci kuřáckou, ale větrání tam evidentně fungovalo dobře.
Restaurace - CLUB SLADOVNA
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO