3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace - CLUB SLADOVNA

Paintball, tělocvična, bouldrová a horolezecká stěna, to vše může přilákat osobu tíhnoucí po adrenalinu, dobrodružství, fyzické námaze, uvolnění i zábavě. Každý z vyjmenovaných sportů má svá specifika a tudíž i okruh svých nadšenců. Co však všechny na první pohled rozdílné sportovce určitě spojí je útulné a přátelské zázemí místní restaurace, kam se zatoulá nejen vyčerpaný sportovec po namáhavém výkonu, ale i všichni ostatní, kteří dokážou ocenit tradiční českou kuchyni, chuť výborné kávy, vůni specialit i Ti, kteří se jen tak po práci zastaví, aby probrali každodenní starosti u sklenky vychlazeného piva. 

Restaurace Clubu Sladovna nabízí svým příznivcům příjemné posezení v tradiční české hospůdce, která je připravena uvítat každý den v týdnu až 100 hostů. Pocit z přátelského prostředí, spousty dobrot i výběr z těch nejlepších zákusků umocní dojem velkého krbu v zadní části místnosti, u něhož se může ohřát každý host především v zimních měsících. Ti, kteří se k nám přijdou především bavit, jistě ocení dlouhý bar ve vstupní části místnosti, kde mohou strávit nerušeně celý večer ve společnosti příjemné barmanky. V letních měsících je k dispozici terasa, která ráda uvítá každého znaveného turistu prahnoucího po sklence studeného piva či něčem k snědku. V případě kolektivních či firemních akcí nabízí Club Sladovna k dispozici konferenční místnost s kapacitou až 50 osob. Na přání klienta lze zrealizovat také obchodní oběd či večeři popř. stravování formou rautu a banketu. Jako doplňkový , odpočinkový nebo doprovodný program nabízí Club Sladovna jakoukoliv sportovní aktivitu z výše uvedené nabídky. U rodinných akcí lze upravit rozestavení stolů tak, aby vznikl taneční parket.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace