Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Club

Restaurace Club v Milovicích u Hořic v Podkrkonoší nabízí možnosti kvalitního stravování v příjemném prostředí. V nabídce restaurace je celodenní strava (snídaně, obědy i večeře). Dále se můžete občerstvit kvalitními nápoji. Dlouholetou tradicí restaurace Club je čepované pivo Budvar, na které nedají dopustit jak místní tak i občasní návštěvníci. Velkou oblibu si v poslední době získala rovněž kvalitní vína, která jsou dovážena přímo z moravských vinných sklepů. Pokud plánujete svatební oslavu nebo jinou rodinnou, firemní či společenskou akci, využijte možností, které vám k tomuto účelu poskytuje restaurace Club se svým zázemím. K dispozici jsou místnosti s různou velikostí. Personál restaurace je připrave splnit nejrůznější přání tak, aby se vaše oslava stala pohodovým dnem, nikoliv dnem plným stresů. V případě vašeho zájmu vám pomůžeme zajistit i doprovodné služby (např. reprodukovaná nebo živá hudba).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO